Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! TEJFOGAT HÚZNAK VAGY SEM?

SOS! TEJFOGAT HÚZNAK VAGY SEM?

Figyelt kérdés
BE VAN DAGADVA A KIS SZÁJA A 2ÉS FÉL ÉVES FIAMNAK,LÁZA IS VOLT,ÉS FÁJDITJA AZ ORRÁT IS HA FÚJJUK NEKI MÁR,MERT ROHADTAK A KIS FOGAI SAJNOS!
2013. máj. 7. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De mitől lett ennyire rossz a foga 2 és fél évesnek?

Ne haragudj de ha meglátom hogy feketedik vagy szineződik viszem a fogorvoshoz ecsetelni és tanácsot kérni...

Mindent megtennék hogy ne legyen rossz foga mivel az alattalevő fogat is rontja én ugy tudom...

Vidd el haaldéktalanul dokihoz Ő megmondja mit kell csinálnotok!!!


Üdv egy 3 éves kislány anyuja akinek hála az égnek gyöngy fehér fogai vannak...



Mossátok neki reggel este?Cumizik még???Vagy mi az ok?Én még nem láttam ekkora gyereket csunya foggal..(

2013. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy hallgass rám, viszont elmeselélem velünk mi történt:

Kihuztàk az akkor 3 és fél éves fiam fogàt, ami akoora traumát okozott mind lelkileg mind fizikailag , havonta ellenőrzik a fogait, azon kívül hogy nem jo helyre nőttek az uj fogak, folyamatos gyulladás alatt van a szája. Nem tudom mert nem vagyok orvos, de a doki azt mondta ez mind annak az eredménye hogy akkor ott Kihuztàk és ne kezelték a fogát. Mondjuk mi már külföldre költöztünk , lehet itt máshogy gondolkodnak az emberek.....

2013. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

utolsónak:valószinű,mert itt amint láthatod is,inkább lenézik,vagy letámadják az embert,megkérdőjelezve azt az alapvető tisztálkodást is,és ideböki azt ,amiről igy is tudtam,hogy el kell vinnem,mindenesetre 2szer is meg gondolom,igy ,gyulladva,meg rettegve az injekciótól,traumától,hogy megengedjem e maj,konzultálás után!!!

EGYÉBKÉNT,IGEN,MOSSUK A FOGUNKAT,CUMISÜVEGEZÜNK MÉG,DE AMÚGY IS ÖRÖKLŐDŐ EZ A ROSZ FOG NÁLUNK,BOCS!! :(

2013. máj. 7. 12:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sem húznak tejfogat.
2013. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Közben megérdeklődtem a védőnőtől is,és ő is ezt mondja,hogy valószinűle ecsetelik,vagy csak be sprézik neki,úgyhogy már nem rettegek annyira,mert a húzás az utolsó megoldás erre is.. KÖSZI MINDENKINEK
2013. máj. 7. 13:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 4 éves volt mikor be volt dagadva az ínye a fog felett, neki is szuvas volt már a foga,. Nem húzták ki még akkor, csak fúrtak bel egy lyukat, azon keresztül ki tudott ürülni a genny. De ez nem fájt neki, maga a fog nem fáj. Viszont tapasztalatból mondom ha te viszed ne parázz mert akkor ha agyerek látja rajtad ő is félni fog. És nem kell lehurrogni a rossz fogak miatt a gyerekeket, sajnos nem mindenkinek olyan erős a fogzománca nekünk is akármit csináltunk vele elromlott a fog, én is ostoroztam magam, mindig a doki nyugtatott, hogy ne tegyem. aztán ez a fog 6 éves korra csonk lett és ki kellett húzi mert nem esett ki magától mikor jött az új foga.
2013. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!