Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos hasfájós babának...

1 hónapos hasfájós babának mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
1 hónaposak vagyunk.34.hétre született a lányom.Már a 3. tápszert próbáljuk,sikertelenül.Most a Pregomin gyógytápszert esszük+ nutrilon sűrítőt,mert ezt a tápit nagyon bukja.Az espumisan és az infacol nem segített.Evés után egy órával görnyed,kapálózik,szenved és nagyon keservesen sír.Hiába masszírozom,tornáztatom nem enyhül.Hason így nem is marad meg.Mit ajánlotok?Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 7. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk a Gripe Water vált be.
2013. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét kislányom hasfájós volt, ill. a 3 hónaposom még most is az. Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk igazából semmi sem vált be, az első kislányomnál mindent végigpróbáltunk, majd mikor alig volt 1 hónapos, és már a sokadik "csodaszert" kapta, eldöntöttem, hogy ennek semmi értelme... kisebbik lányomnak már nem is vettem semmi ilyesmit. Ami bevált nekünk, és sokat segített az a melegítőpárna a pocakra , ill. amíg ezt nem vettük meg addig hajszárítóval fújtuk a melegebb levegőt a pocakjára, pár perc alatt megnyugodott. És hát ami igazán segít az az idő, hidd el! Kitartás!

2013. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves elős azt olvastam,hogy a Gripe Watert sajnos már nem lehet kapni.Vagy igen?Te hol vetted?


Kedves második,igen ezt hallottam,hogy úgy 5-6 hónapos korára kinövik.De addig is szeretnék próbálkozni,hátha valamelyik bejönne,mert van egy 4 éves nagyobb lányom és a sírós éjszakákat ő is megsínyli sajnos :(

2013. máj. 7. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:

most vettük 2 hete a helyi gyógyszertárban! de tényleg nem tartanak már, mi szóltunk, h kellene, és következő napra hozattak!

1-es voltam.

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es :) Bepróbálkozom nálunk is. :)
2013. máj. 7. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a milumil komfort valt be, de babamnak a tobbi tapszer fogta a hasat es azert sirt. De gondolom a pregomint vmilyen erzekenyseg miatt adtak, a m komfort nem ha-s. Amit meg ajanlok: biogaia csepp. Ez egyfajta probiotikum, Ami segitheti az emesztest.
2013. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon hasfájós a babánk és a kamillatea vált be!
2013. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

colief csepp,nálunk csodát tett.

És van a hollénak kecsketej alapú tápja,bár drága,de tehéntejtől mentes.

2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!