Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt hasfájós a babátok...

Meddig volt hasfájós a babátok? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig. Semmi nem segített, kinőtte.
2013. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az én Fiam is 5 hónaposan nőtte ki:o( Voltak dolgok, amik enyhítették, de megszűntetni nem tudták. Folyamatosan adtuk a BioGaia-t, a BabyCalm-ot és iszonyatosan figyeltem, hogy mit eszem. Nem ehettem egyáltalán tejterméket (kivéve a nagyon kemény sajtokat és a túrót), krumplit, tököt, paprikát, kukoricát, narancsot, citromot, kivit, savanyúságot, káposztát, karalábét, kelt... Ezeket sajnos ki kellett tapasztalnom.

Ami még enyhítette a fájdalmat a pocak hajszárítózása volt . A meleg jót tett a pocaknak, a hangja pedig megnyugtatta.

Kitartás!!!!!

2013. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7,5hónpos koráig.Hozzátáplálás segitett és a gripe water.
2013. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

5 hónapos és ha valami olyat eszek még mindig megfájdul a hasa. Ha rendesen odafigyelek, nem eszek tejet paradicsomos dolgokat stb akkor már nem fáj neki. Kb 3-3,5 hónapos kora óta. Addig folyamatosan fájt neki.

Minden cseppet kipróbáltunk semmi nem segített. Ami segített az a hason altatás, egyértelműen az sokat javított a dolgon.

2013. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat hét hónapos koráig. Köménymag tea és sok simogatás segített.
2013. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig tartott azóta végigalussza az éjszakákat is,de csak hason( este 7 töl reggel 7 ig,)semmi nem segitett sajnos :( kitartást:)
2013. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Infacol és laktózmentes tejtermékek. Bár szerintem mi nem voltunk nagyon hasfájósak, csak egy kicsit. Vagy tényleg ez volt az ellenszere, mert már semmi küszködés. 2,5 hós, lassan egy hónapja átalussza az éjszakát, 2 hetes kora óta hason alszik.
2013. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-hónapos koráig nekünk az infakol nagyon jó volt.
2013. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 3 hónapos, míg a lányom 2,5 hónapos koráig volt hasfájós. Mindkettő kb. 2 hónapot tartott. A fiamnak fájt jobban.

Nekünk ami bevált a hajszárító volt. Semmi más (étkezésre odafigyelés, Espumisan, masszírozás/torna, hasonfogás, hasonlét) nem segített.

2013. máj. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kb. 2 hónapos koráig de az se volt vészes. Neki az anyatejtől fájt a hasa nem a széltől mert amint tápszeres lett megszünt minden fájdalom sőt 4 hónaposan már átaludta az éjszakát. Lehet most megköveztek de én nem vagyok híve az anyatejnek. Alig tudtam valamit enni hogy a tejtől ne fájjon a hasa. Ja a kamilla tea nagyon jó 6 hetes kortól itta ha nagyon szenvedett. Most 9 hónapos kiegyensúlyozott, jó étvágyú mindent megeszik gyümit, zöldséget.
2013. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!