Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos hogy ez az egyetlen...

Biztos hogy ez az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

Kislányom most 2 éves és voltunk ma védőnőnél akinek elszóltam magam hogy teljesen megváltozott.

Hisztis, akaratos, agrsszív, nem alszik stb.

Tulajdon képpen csak tanácsot szerettem volna hogyan kezeljem de...

Átment a dokihoz(aki nem is a mi orvosunk)és egy recepttel jött vissza miszerint majd ez rendbe teszi mert a peritol nyugtató és így nekem lesz jobb.Mást nem tud mondani adjak neki a leírtak szerint.

Még nem váltottam ki és az érdekelne hogy a hisztire vagy dackorszakra tényleg ez a megoldás?nyugtatózzam be a gyereket?

Nagy bajom nincs vele csak a nyafi de nem hiszem hogy ezért kellene vagy igen?

Bocs ha hülye kérdés de első gyerekes anyuka vagyok


2013. máj. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem adnám neki,túl kell élni a dackorszakot.
2013. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tuti nem adnám neki.
2013. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom, dehogyis !!! A hiszti nem szorul gyógyszeres kezelésre, egyébként is vizsgálatok nélkül mire ír fel gyógyszert?
2013. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár a lányom szuper hisztis, de még eszembe sem jutott gyógyszerezni emiatt.

Egyrészt ez egy ilyen időszak a gyerekeknél, másrészt én vagyok a "gyógyszer", aki nevelem.

Nehogy már ilyen kicsi korban nyugtatószerűséget kelljen adni a gyereknek. Hihetetlen a védőnőd.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik tüneti kezelésnek..ez nem oldja meg a problémát!!Járj utána mit csinálj.Van a leseszarom módszer, az ölelgetem mikor baja van módszer, víz alá berakom ha nagyon üvölt módszer, elterelem a figyelmét módszer...stb.A nyugtató nem megoldás, még felnőtteknek sem..gyorsan dobd el azt a receptet szerintem.
2013. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn tuti nem adnám be, és ennek igen is hangot adnék, az orvoshoz elmennék és panaszkodnék.


Szerintem még ha enyhe nyugtató is van benne, akkor is csak akkor szabad beadni, ha részletes orvosi vizsgálaton megy keresztül, és akkor is ha az orvos elmondja milyen esetekben adja be. Pl ha annyira kikel magából, hogy veszélyes másokra vagy önmagára, vagy nem tud elaludni, pedig már órák óta nagyon fáradt, de túlpörgi magát stb...

2013. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hoppá-hoppá! hát a védőnő ezt nem igazán jól oldotta meg.tanácsokat kellett volna adnia,hogy mit hogyan kezelj,nem pedig szaladni a receptért.attól,hogy az anyuka leszedálja a gyereket még nem oldódik meg a probléma. szerintem sincs szükség arra a "gyógyszerre" főleg így,hogy az orvos még csak nem is látta a gyereket."a problémát megoldani kell és nem elnyomni" ezt mondhatod nyugodt szívvel a védőnőnek ha esetleg megint így alakul a molekula.
2013. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!