Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, mikor először másnál (pl. nagyszülőknél) aludt, úgy, hogy ti nem voltatok ott?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
15 hónapos a gyerekem, de még nem aludt máshol. Nem azért, mert nem akarom, vagy tiltom, hanem mert éjjel minimum egyszer felkel. SOkszor a papa sem tudj visszaaltatni, csak én vagyok jó neki. Ezért anyukám-aki nagyon szeretné, ha már náluk aludna- nem meri megkockáztatni az éjszakát, én meg nem akarom erőltetni.
2013. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
3 éves lesz a kislányunk júliusban és még nem aludt máshol.
2013. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyan is válaszolna,akinek a babája aludt máshol?:)
2013. máj. 7. 15:18
 4/19 anonim ***** válasza:
5 hónaposan aludt először anyukámnál. Azóta havonta egyszer ott hétvégézik, szombat délelőttől vasárnap délutánig. Most másfél éves.
2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó,akkor már átaludta az éjszakát?Gondolom addigra sok időt töltött már anyukáddal.Hogy viselte,nem hiányolt téged nagyon a pici?
2013. máj. 7. 15:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4 éves koruk környékén.
2013. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

még nem volt 3 hónapos, amikor elköltöztünk Anyukámtól, akkor aludt először nélkülem. azóta is kéthetente Anyukámnál tölt 1-1 éjszakát.

mivel születése óta nála laktunk, nem volt gond.

jó alvó, de van, hogy kelni kell hozzá.

2013. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
4 évesen 3 napot volt a mamáéknál. Ő maga mondta hogy most már akkor szívesen ott maradna pár napot :-)
2013. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Anyukámmal heti 2-3szor mindig találkozunk. Kisfiam egyszer kel egy éjjel, 3 hónapos kora óta (de még mindig....) viszont tápszeres volt mindig, úgyhogy anyukám meg tudta oldani.

Nem tudom mennyire hiányolt, de utána nem lett sem bújósabb, sem sírósabb. Jól fogadta.

2013. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A nagyobb lányom 1,5 évesen aludt először a mamánál miután abbahagytuk a szopizást, a kisebb 1 évesen de ő még javában szopizott, de ott nem követelte!
2013. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!