Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tegnap toltotte be a...

Kisfiam tegnap toltotte be a 7 honapot. Szerintetek az gond ha meg nem all meg a labacskain? Forogni is par napja tud csak hasrol hatra a doki azt mondta nem gond minden gyerek mas! Lehet az a gond h kicsit ducika 9200gramm?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

De ugye nem próbálgatod állítgatni?!?

7 hónaposan max. kúszni kéne tudnia, de ha szépen forog mindkét irányba, már az is jó, ne aggódj!

2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak 9 hónaposan állt meg a lábain, pedig még csak duci sem volt. Nincs lemaradva a te gyereked sem, ne aggódj.
2013. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
forgni meg csak hatrol tud hasra :)
2013. máj. 8. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene neki ennyi idősen megállni a lábain?

7 hónapos korában az én kisfiam forgott, mégcsak nem is kúszott! 7,5 hós korban állt fel a kiságyban, 8 hós korában kezdett mászni, és 10 hós kora előtt egy nappal állt kapaszkodás nélkül. Jövő héten lesz 1 éves, és mászik mászik mászik, feláll bárhol, egyedül is kapaszkodási lehetőség nélkül. Még nem indult el, de ő sincs elkésve. Tudják ők, h mikor mire állnak készen, ne siettesd semmivel.

2013. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 hósan az enyém sem állt meg a lábain, mi is aggódtunk :) Hamarosan elkezdett kúszni, majd 8 hósan egyszerre mászott, felült és felállt. Ne állítsd fel, majd magától csinálja, még nem elég erős hozzá. Ja és nem sovány, nagyobb súlyt nehezebb mozgatni! Az enyém 11 hósan 8400g, nagyon pici :)
2013. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat nem eroltetem en sem nem alltatom csak megproballtam es nem tartsa magat :) de viszont a jarokaban szepen tolja magat hatrafele :) majd raer mindent a maga idejeben !!
2013. máj. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!