Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a legenyhébb tünetei a...

Mik a legenyhébb tünetei a mozaik dawn-nak? Ma a doki azt mondta, "furcsa a gyerek feje", elkéne menni genetikai szűrésre.2 hónapos, pettyek voltak a bőrén, de szerintem a melegtől. Létezhet olyan, hogy eddig nem látták, és most derül ki?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen..pont a rokonságban fordult elő egy hasonló fokú probléma, ami a 3hónapos babánál derült ki. Akkor még csak szegeden tudták kezelni 1990-ben, azóta mindennap gyógyszert kap..teljesen normális életet él melette, de nem szabad a gyógyszert abbahagynia..

Érdemes a tanácsadás, ha egy orvos mondta, mert gondolom már látott elég sok gyereket, de ne ijedj meg, csak inkább ellenőriztesd.

2008. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit jelent az, hogy furcsa a feje?
2008. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő sem tudta megmondani. Elég unszimpi volt, csak dünnyögött. Kérdeztem, de azt hajtogatta,hogy javasolja a genetikai szűrést. Aztán behívott egy másik orvost, aki azt mondta, hogy nincs ennek a gyereknek ilyen baja. Na de könyörgöm, rám hozta a frászt. Azért elmegyünk szűrásre, mert mostmár addig nem nyugszom, de iszonyatosan félek. Mandulavágású egy kicsit a szeme, de az apjának is olyan volt picinek. Meg a pettyek a mellkasán, (az elismúlt estére). Szóval csak nézte és kijelentett: furcsa a feje. :(
2008. okt. 15. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jajistenem, nagyon remélem, hogy semmi baja nincs a babócádnak. Én is mindig attól rettegek, hogy később derül ki valami. De idefigyelj, ha te egészségesnek látod a babád, és annak is néz ki, akkor az is! Vidd el szűrésre és megnyugszol.
2008. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Itt a második kérdés hasonló a tiédhez.
2008. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt..

[link]

2008. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedden megyünk gen.tanácsadásra. De tuti megcsináltatom a szűrést. Szorítsatok! Köszönöm
2008. okt. 16. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
szorííítunk! majd írj!
2008. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta, kiröhögött a doki, makk egészséses a Picikém! Köszönöm a drukkolást!
2008. okt. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!