Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babával hogy történi...

Tápszeres babával hogy történik az éjszakai etetés?

Figyelt kérdés
Babám 8 hós, szopizik, napközben már nagyon jól eszik főzeléket. Egyre kevésbé hajlandó szopizni, és szerintem már nem is lakik jól, lehet, hogy éjszaka tápszerrel jobban jól lakna. Hogy szokott ez lenni? Felébred, sír, és akkor álltok neki kikeverni és melegíteni a tápszert? Nem ébred fel ennyi idő alatt annyira, hogy alig lehet visszaaltatni?
2013. máj. 8. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem tápszeres a babám, de csak 2 hós koráig ébredt éjszaka.

Elöre le volt fözve víz (8hósnál már nem kell), és tudtam ha vízforralóban a viz el kezd zümmögni akkor 5-ig kell számolnom és pont tökéletes hömérsékletü lesz. Ez 1 perc aztán még 30mp bele tennia 7 kanál tápszert, és már késsz is.


Ha azért kel fel mert éhes akkor vissza alszik a tápszertöl, de ha azért kel mert megszokta akkor ugyan úgy lesz mint cicivel.

2013. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát majd kiderül. Csak gondoltam azért kel fel sokszor, mert nem lakik jól. Gondolom, hogy a tápszer sem oldaná meg egy nap alatt a dolgot, csak talán hamarabb, mint a szopizás. De elsősorban remélem, hogy inkább marad a szopi! :)
2013. máj. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!