Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél 1 éves korára 16 foga...

Gabszem kérdése:

Akiknél 1 éves korára 16 foga lett a babának, mikor bújt ki a maradék 4 fogacska?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak 16 hónaposan volt 16 foga (1 évesen 12), és most majdnem 2,5 évesen jött ki a maradék 4 foga. Tehát majd' egy évig nem jött foga!
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nálunk 13 hónaposan már kint volt a 16 fog. Most 15 hós és egyfolytában folyik a nyála és rágja a kezét. Ezért érdeklődöm.
2013. máj. 8. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez engem is nagyon érdekelne. Mert az én fiam is mire 13 hónapos lett kint volt a 16 foga. De azóta is rág, harap, nyáladzik. Csak azt nem tudom minek rág még mindig, ha kinn az összes elülső fog? Már én is csak arra tudok gondolni, hogy jönnek a hátsók is , esetleg.

2013. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, 13 hónaposan 16 fog, most 21 és csak nyáladzik folyton, de fogat nem látok.
2013. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 gyerek közül a fiúnak kb. 2 éves korára kinn volt mind a 20, a lányoknak viszont még 16 ill. 18 foguk van csak. Nem nagyon engedik, hogy benézzek a szájukba, de már 27 hónaposak, és még mindig nem jött ki mind a 20. Pedig kb. 1 éves korukban már nekik is 16 foguk volt.
2013. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!