Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom UTÁL autóban...

1 éves kislányom UTÁL autóban utazni! Mit tegyek? Mikor fog ez változni? Hogy menjünk így bárhova is? Más is van így?

Figyelt kérdés

kislányom maximum 10-15 percet bír ki, vagy még annyit sem!utálja hogy be van kötve, nem mozoghat! már az etetőszékben is alig tudom megetetni! egész nap jön, megy, egy percre nem nyugszik, kis örökmozgó!

Már vettünk "rendes" ülést, nem hordozóban van! énekelünk, mondókázunk, eszünk, iszunk mindent csinálunk!! alvás időben vagy frissen ébredve mindegy mikor megyünk... :S és a legközelebbi város is 20percre van, de az az üvöltés, megfeszülés amit csinál, nem bírjuk hallgatni!! hányásig képes lenne sírni!! :( így nem is tudunk kimozdulni! mikor fog ez változni??? párom már gondolt arra is hogy közben vigyünk dvd-t nézzen mesét, de nem köti le őt, nem szokott menni itthon a tv se! ha itthon elaltatom és úgy indulunk el, rögtön felébred!

legyek türelemmel és fogadjam el, hogy ez ilyen időszak, és majd változik?? most túl nagy a mozgásigénye??


2013. máj. 8. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáljatok alvásidőben menni és ne legyen tele a hasa, hogy ne tudjon hányni.

Enyém nem sírt, csak mindig hányt -- de az volt a titok, hogy utazás előtt ne egyen, ne igyon és legyen álmos.


Mellesleg, én nem foglalkoznék vele, lehet hogy ő utál autózni, de néha ettől még muszáj. Mivel ti foglalkoztok vele, persze hogy még jobban csinálja, még jobban feszíti magát. Próbáljátok meg, hogy nem szóltok hozzá, hátra sem néztek (csak titokban).

Meg kell neki mondani, hogy most utazunk, ez van, ezt kell szeretni, aztán menni.


Egyébként fog változni, igen. De ez rajtatok is múlik tényleg.

2013. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a középső fiam volt ilyen, kb 1-1,5éves kora között egy rémálom volt vele utazni. 15km-re laknak anyukámék és egy odaút is tiszta kimerítő volt. Egy kosár játékkal, mondókával, dallal stb készültem mindig.

De egyre jobb lett a helyzet és kb másfél éves kora után már nem üvöltött a kocsiban.

Nem igazán értettem, mi volt az a nagy baj, előtte bírt autózni.

2013. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!