Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13,5 hós kislányom nagyon...

13,5 hós kislányom nagyon szeleburdi, fog ez még változni?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy már pl. 2 és fél hónapja jár, de még mindig nagyon figyelmetlen, nekimegy dolgoknak, ha nem figyel (és ez gyakran van), meg elcsúszik, megbotlik stb.

Nagyon kapkodós, csapkodós, ha meg fáradt akkor egyenesen elviselhetetlen. Pl. rácsimpaszkodik délután a lábamra, ha csinálom a vacsorát, vagy mosogatok, és aztán lecsúszik, elesik, akkor meg jön mindig a sírás-rívás. Estére meg teljesen rosz állapotba kerül, áált. azzal telik az este, hogy állandóan rinyál. Pedig nem adjuk alá sose a lovat, ha megüti magát, persze megvigasztaljuk, de nincs nagy hűhó körülötte. :(((


2010. febr. 9. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam már 19 hónapos és van, hogy elesik. Sőt én 26 éves vagyok és elég sokszor nekimegyek mindennek.

Olyan nincs, hogy ne esne el. Nem is értem a kérdést. Ha meg a hisztire gondolsz, még sokkal rosszabb is lesz. nálunk már azért megy a harc, hogy én üljek bele a székembe ne a plüss állatai.

2010. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem az a baj, hogy néha elesik, az normális, hanem gyakran. merthogy figyelmetlen. És sokminden másban is az. Tudom ám, hogy rossazbb lesz a hiszti, a kérdésem arra irányult, hogy ez az állandó esti műsor másnál is így van-e. mert pl. ha nem kap meg vmit, és hisztizik blabla, az normális, de nálunk minden este ez a nyöszörgés, esés-kelés stb. megy. Ilyen van-e másnál is?
2010. febr. 11. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 16,5 hónapos és nála mostanában jött elő ez a hiszti... :S

Pl. éjszaka ha felébred és nem tud visszaaludni,nem akarom kivenni,na akkor dobálja magát,a mackójával csapkod. Elég mulatságos látvány.:) De sajnos nincs mindig türelmem hozzá,pedig elég sokáig fog ez még tartani.:S

Egyébként ő is nagyon szeleburdi. A kanapé karfája olyan magas mint ő,ennek rendszeresen neki szalad. Állandóan rohan,így gyakran neki megy az ajtónak. Tiszta kék-zöld folt a gyerek.

2010. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyém 9 hónapos kora óta rója a köröket, és mégis 12 hónapos volt mikor nekiszaladt az erkély ajtónak, úgy hogy beszakadt a bőr a fején, spriccelt a vére stb, örök nyom marad. Aztán 13 és 15 hónapos volt amikor csúcspontra értünk a hisztivel alig bírtam vele. 16 hónapos korában értette meg mi az a büntetés, meg ha haragszom rá, de így is megy a hiszti, nem tudja magát kontrolálni, de azért már jobb mint akkor volt.

Túl kell élni ezt az időszakot, a hiszti még jó ideig megmarad. Első voltam.

2010. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából azét merül föl bennem ,mert sok helyen olvasni, hogy hát ez milyen aranyos időszak ez az 1 év körüli, milyen "szerelmesek"az anyák a kicsijeikbe...félre ne értsétek, imádom a kislányom, mint minden anya, de számomra ez nem egy felhőtlen időszak érzelmi szempontból....
2010. febr. 11. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ja, ha ez megnyugtat nem vagy egyedül:)én már nem lepődök meg semmin....még mindig első voltam:)
2010. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!