Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok miket...

9-10 hónapos babátok miket eszik? Sima főzelékeken kívül miket ehet már?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ennyi idősen imádta a vajas-párizsis és a májkrémes kenyeret. Toast kenyérből készítettem, kis kockákra felszeltem, azt ette tízóraira.
2013. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tejpépet kapott a fiam, sajtot, kefírt, joghurtot, kekszet gyümölccsel öszetörve stb.
2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a főzelékébe teszek husit vagy sajtot. Most kezdtük a joghurtot gyümölccsel, jövő héten megpróbáljuk a túrót. Aztán a tojássárgáját. Sinemilt is szoktam adni neki gyümivel vagy zöldséggel. Jön a foga felül, most nem nagyon akar enni, tízórait megeszi, ebé nem kell, ezért uzsira kapja a főzeléket husival. 10 hónapos,2 hete kezdtük az ebédet, de most áthúzta a dolgot. Igény szerint szopizik mellette. Én nem adok neki felvágottat és virslit sem, abban a szóján, ízfokozókon kívül nem sok minden van.
2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!