Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászik/mászott a babátok?

Mászik/mászott a babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos és ma feltérdelt a kiságyában a rácsba kapaszkodva, aminek nagyon megörültem, mert még nem kúszik, nem mászik. Van olyan közöttetek, akinek a babája először feltérdelt? Utána lett belőle mászás vagy nemsokkal térdelés után felállt?
2013. máj. 8. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk nem térdelés után lett a mászás, de azért leírom, h volt: térdelés után 4 napra felállt. Ez 1 hete volt. Még párszor felállt, de inkább feltérdel egy csomószor, sztem élvezi :) 2 hete mászik rendesen. Mászás előtt kb 2 hétig kúszott előre. Pár nap múlva lesz 10 hós.
2013. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Térdelés után felállt a lányom. Utána egy héttel később már kapaszkodva körbejárta a bútorokat. Még egy hét múlva mászott. De a mászást arra használta csak, hogy ha el akart jutni egy másik pontba, ahol fel tud kapaszkodni. Sóval nem nagyon mászott. Ami látszik, 2 éves múlt, az egyensúly érzéke rémes.
2013. máj. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hós lesz pár nap múlva. Először kúszott, majd feltérdelt, rögtön felállt, utána kezdett el mászni. Fog mászni ne aggódj!:)
2013. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jaj, de jó ilyeneket olvasni, hogy vannak akkor olyan babák, akik kicsit megcserélik a sorrendet :)! Szerintem az én kislányom is először állni fog, és remélem, hogy mászni is akar majd, nagyon bízom benne, mert tudom, hogy mennyire fontos!
2013. máj. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!