Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is problémát okoz, ha...

Nektek is problémát okoz, ha időre kell menni és pici babátok van?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam és nagyon nehéz tervezni bármit is. Ma babamama tornára mentünk volna, de épp elaludt és nem akartam felkelni + a szoptatást is nehéz még pontosan időzíteni. Nektek is gondot okoz ez? Olyan rossz, hogy ilyen nehéz bármi programon részt venni..
2013. máj. 8. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Míg kicsi volt könnyebb volt, mint mikor már akaratos , s nem akar öltözni, jönni, meg ezt azt akar hozni...
2013. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is problémás ez.4 hós a lányom,anyatejes.

Épp ma készülünk mi is el 3 órára van időpontunk,erre ő pont most aludt el.Hát nem tudom.Felkelteni nem igazán szeretném. :(

Sajnos lassan megszokom,hogy nem érdemes tervezni-szervezni semmit,mert ő tuti másképp gondolja! :D

2013. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne is mondd. Ha pl 10re megyünk valahova reggel 7kor már neki állok készülődni.
2013. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Időben elkezdek készülni és odaérünk.

Nem zavar ha elalszik,szerencsére jól tűri ha átteszem hordozóba,alszik tovább. (4 hónapos)

Szoptatással sincs gond,kocsival megyünk,hátsó ablakok sötétítettek,hátraülök és megszoptatom.

2013. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sosem volt ilyen gondom. Ha menni kellett, akkor mentünk. Alvó gyereket is fel lehet öltözteti, berakni a babakocsiban es hajrá. Szoptatni meg lehet egy padon is egy kendő alatt. Nem kell mindent tullihegni
2013. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Tápszerrel még nehezebb. Ott nem elég a melledet magaddal vinni.
2013. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
:) egyértelmű, hogy babával nehezebb szervezni! mi pont ezért nem járunk pl babaúszásra, vagy baba-mama tornára, mert még minden nap van meglepetés, hogy éppen mikor mit csinál. és ha végre alszik, még szép, hogy nem szeretném megbolygatni, hogy utána az egész napja fura legyen. Olyan helyre kell menni, ahol nem gond, ha nem időbe érkezel, és ahol tudsz szoptatni, vagy tápszert készíteni :) Ilyen pl a nagyi, vagy rövidebb útra, hogy az etetés ne akkor legyen lehet még menni. Én havi egyszer szoktam vagy kozmetikushoz, vagy fodrászhoz menni, olyankor előző nap már "aggódok", hogy jól jöjjön ki minden a számításaim szerint, ne legyen nagy csúszás :)
2013. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért az faxa, hogy nulla százalékosra értékelte tel a válaszomat csak azért, mert en képes vagyok megoldani a mondvacsinált problémát, ti meg nem :D Igazi magyar mentalitás. 5. voltam.
2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem lihegi túl a kérdező. Már megint azt hiszik itt az anyukák, hogy minden baba egyforma.Lehet, hogy a kérdező gyermeke nem tud aludni ha úton vannak, vagy mondjuk nincs kedve egy nyűgös álmos babával elindulni. Nem mindenki képes egy retkes padon szoptatni miközben belebámulnak az emberek a szemébe és ezt lesik, hogy mit csinál.Ez manapság egyáltalán nem a világ legtermészetesebb dolga.Ha van autód oda beülhetsz esetleg szoptatni, de azért nehogy már egy padon kelljen ahol lehet, hogy előtted 10 perccel egy részeg hajléktalan aludt.

Az én lányom tápszeres volt 3 hónapos korától. Egyszer vásárban voltunk és belenyúlt az étkezésébe.Leültem és összeöntöttem a tápszerét.A babakocsiban megette.Sokáig nem tudtam tervezni vele én sem.Idővel jobb lesz.Most már 13 hónapos, már csak egyszer alszik dél körül így sokkal könnyebb pl. délután elmenni itthonról. Az uzsiját csak a kezébe adom és megeszi..:)

2013. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnék én is így voltam. Másodikkal már lazább vagyok. Alszik alvás közben felöltöztetem,ha felébred alszik tovább.Hosszabb távra megyünk csinálok előre kaját (tápszeres) beleteszem termoszba és kész. Nem mondhatom a kicsi fiamnak,h. most nem megyünk kirándulni, vagy játszótére, a kis tesó miatt! 4 éves és 3 hónapos gyerkőc Anyukája
2013. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!