Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig felébred éjjel?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt de éjjel még mindig kétszer kel fel enni. Először éjfél körül, ekkor eszik 120 ml tápszert, majd 3 óra körül, de ekkor már csak épp hogy eszi vmit. Ilyenkor prjóbálok cumit adni neki, van hogy beválik van hogy nem. A védőnő elég nagy szemekkel nézett rám, amikor kérdezte hogy hogyan telik az éjjel, mámrint az, hogy még mindig kétszer kel.....
2013. máj. 9. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy vizet adjak neki, és így lassan leszokik az éjszakai étkezésről. Tudja hogy kap tápszert, azért kel. Nekünk 2 hét alatt sikerült ezzel a módszerrel leszoktatni.
2013. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, az én babám is evett ilyenkor,a védőnőm nem szólt ezért semmit,mert tudja,hogy minden baba más,neki erre volt szüksége.Magától leszokott. Ebben az égvilágon semmi furcsa nincs.
2013. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 16 hónapos lenne, akkor elgondolkodnék rajta. De 6 hónaposan? Mi sem természetesebb ennél. Ráadásul a fogzás is most indul, nem értem ezeket a védőnőket...
2013. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves 1.válaszoló,a vízért nem kel fel a babád?
2013. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, nem, a vízre nem kelt fel a babám, mivel az íztelen.
2013. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális hogy még nem alussza át az éjszakát, még nagyon kicsi!

Sok gyerek csak 1-2 éves kor között alussza át.

Lányom 16 hós de 1-szer még felkel éjjel

2013. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha 3-kor épphogy eszik valamicskét akkor én nem etetném meg hanem ahogy az első írta vízet adnék neki,hisz akkor nem az éhség miatt kel hanem lehet már csak megszokásból!Egy próbát megér!
2013. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kerria ***** válasza:

14 hónapos koráig kelt éjjel a gyermekem, és a doki és a védőnő is egybehangzóan azt mondta etessem nyugodtan. Egyszer egy Anyuka tanácsára vízzel kínálgattam, nem fogadta el, és ordítással felébresztette saját magát. Egy hétig próbálkoztam, majd feladtam, mert semmi változás nem történt, csak az, hogy alig bírtam normálisan visszaaludni. Most már 90%-ban végig alussza az éjszakát, ha napközben a sok játék, impulzus miatt kevesebbet evett, akkor kel éjjel. Eszik, és vissza is alszik. A súlya teljesen átlagos.


Normális. A kérdés az Te akarsz e tenni ellene, vagy csak kielégíted az igényeit. Egy baba nem eszik akkor, ha nem éhes.

2013. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet megpróbálom azt, hogy a második felébredésnél már csak teát adok neki, vagy cumit. Hátha arról leszokik. Mert az már tényleg csak ilyen megszokás jellegű kelés lehet.
2013. máj. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!