Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kis konyhája a lányodnak?...

Van kis konyhája a lányodnak? Milyen? Mikor kapta? Szereti?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
17 hónapos a kislányom még nincs neki... venni nem is tervezem, mert elég drága, inkább kartonból, vagy fából készítek majd neki...
2013. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

másfél évesen kapta, akkoriban kb két éves koráig nagyon sokat játszott vele, aztán lanyhult a szerepjátékozós kedve (illetve más aspektusokban nyilvánult meg pl playmobilozás stb) és a konyha egyre kevesebbet lett elővéve.

Most 4,5 éves az öccse 3, együtt szoktak játszani a kiskonyhával kb két hetente 1x


amúgy nem egy nagy szám, műanyag, van rajta kis "mosogató" csappal, meg két főzőlap tekerős gombokkal, illetve alul egy kinyitható sütő. Volt teteje is valami kis polcokkal de mindig beleverték a fejüket így leszereltem....

pár ezer ft-ért vettem, ez volt a leg helytakarékosabb (nagyon kicsit az otthonunk), ha megtehettem volna inkább valami ilyesmit veszek:

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem még csak 9 hónapos a kislányom. Valószínűleg fogok neki később venni, de a kérdező gondolom, hogy 1 év alatti gyerekre gondol, ha ebbe a kategóriába írta. Szerintem egy baba nem tud még játékkonyhával játszani.
2013. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 éves a lányom és nincs neki. Viszont van sok edénye, evőeszköze, csészék, és egy rezsóféle tűzhely amin tud főzni. Ez abból a szempontból praktikus, hogy kicsi és tudja vinni ahova akarja épp. Ja, és vannak még fából készült ételei, pl. kenyér, gyümölcsök, zöldségek. A szobájában van egy polc ahol az összes konyhai cucc helyt foglal.
2013. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eredetileg a kisgyerek kategóriába akartam írni, csak valamit benéztem... De szerencsére van itt több válaszoló, akinek már idősebb a gyereke 1 évnél :)
2013. máj. 9. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen, tavaly Karácsonyra kapott a kislányom konyhát. Linkelni nem tudok, mert telefonról netezek. Tefal rouge-t vettünk neki. Van hozzá vízforraló, edények, evőeszközök, hangot ad a főzőlap. Nem mindennap, de azért játszik vele. Vettünk műanyag ételeket is, meg egyéb kiegészítőket, nem bántam meg. 15e ft volt.
2013. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Edényei vannak, játék edények is, és játék céljára kinevezett "igazi" műanyag edények is. Ezekkel szokott főzőcskézést játszani kb. 11 hónapos kora óta.
2013. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!