Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél 21 hós lányodnak,...

Mit vennél 21 hós lányodnak, mikor a kistesóval hazajöttök a kórházból?

Figyelt kérdés

Minden szakirodalom és az itteni kommentek is azt írják, hogy érdemes venni valamit a nagynak, mikor kicsivel megjövünk a kórházból. De mit?

Lányomnak mindene megvan, nem akarok egy 18. babát vagy egy 25. plüssállatot venni...

Karácsonyra kapott egy babát, amit lehet etetni, itatni, pelenkázni, fürdetni-na ilyet vettem volna, de már ezt is megkapta.

Ti hogy csináltátok?


2010. febr. 5. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 23 hós volt a nagylányom, és szakirodalom ide-vagy oda, nem vettem semmit. A kistesó volt AZ AJÁNDÉK. Sokat készítettük előtte, elmondtuk mi lesz, és hogy mennyire szuper lesz, és már nagyon várta. Ennek megfelelően fogadta. Már majdnem fél éves a pici, féltékenység sose volt. Sokat foglalkoztam a naggyal, szoptatás közben mesét olvastam neki, vagy játszottunk, hamar belejöttünk.

Hát nem tudom, ezt vártad-e, de ez is egy tapasztalat.

Azt meg végképp nem mondanám neki, hogy a kis testvér hozott neki ajándékot, mert ez egyszerűen nem igaz. De mindenki maga tudja...

2010. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hete jöttünk haza a kórhásból a kistesóval. A lányomnak egy koronás hajpántot hozott a baba, meg egy pár szép csatot meg hajgumit. (2hónapos, imád szép lenni) nagyon örült neki. Azóta is a koronával a fején rohangál a lakásban.
2010. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: 22 hónapos a nagylányom
2010. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
21 hós a fiam és 3 hetes a pici. Nem vettünk semmit. Ekkora gyereknek nem kell ajándék. A tesó volt az ajándék. Úgyis annyira leköti az új helyzet nem fogja semmi érdekelni!
2010. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Minden válasz érdekel.

Nagyon nehéz most lányommal, sokminden összejött, bár várja kistesót.

Meglátjuk mi lesz, de a hajgumis -hajpántos ötlet tetszik:-)

2010. febr. 5. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Plüsst,mert az megmarad késöbbre is....
2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pelenkat es etetot vmeyik babajanak, hogy o is tudjon "anya" lenni
2010. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!