Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drága tápszert meddig adtatok...

Drága tápszert meddig adtatok a babának?

Figyelt kérdés
Nagyon drága a Milumil start optima,de még nem merek neki olcsóbbat adni. 2 hónapos.
2013. máj. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi idősen még ne is. Egy ilyen pici babának fontos a jó minőségű tápszer. Viszotn a védőnőt vagy az orvost megkérdezheted róla hogy nincs e ugyanilyen jó de olcsobb másik tápszer.
2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, amikor áttértünk a DM-es Babylove Bio 1-es tápszerre. Előtte hipoallergén tápszert evett, de felesleges volt a H.A. tápszer, mert nincs allergiás a családban.
2013. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En nem valtogatnek tapszert meg ilyen pici bababak ha ez bevallt. Viszont lehet hogy kesobb nem fogadja majd el a masik tapszert az ize miatt... Ez vlt a gond a mi lanyunknal is, megszokott tapszerrol nem akart masra atallni ezert annal maradtunk.
2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetes koráig adtam a drágábbat, utána olcsóbbra váltottunk. Semmi baja nem lett tőle, én nem is tudtam hogy van olcsóbb tápszer mert rögtön az antiallergént írták fel.

Amikor mi kicsik voltunk a habokba se volt ilyen antiallergén tápszer és mégis itt vagyunk... Jöhetnek a lepontozások..

2013. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bár nem olcsóbbat. de 3 hetes korától leváltottam a HA-s tápszert sima tápszerre! 1 éves múlt a lányom, épp és egészséges :)
2013. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szenzitívet egy éves korig, a nestléset, beba pro a neve azt hiszem (elég rossz a névmemóriám). Most a milumil tejitalt issza az egy éves kortól adható.
2013. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában milumil HA-s tápszert leváltottam sima milumilra, ami fele annyiba került.
2013. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!