Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreink vannak de az orvosok...

Ikreink vannak de az orvosok eddig nem tudták megmondani h egypetéjüek v kétpetéjüek. Milyen vizsgálat kell hozzá?

Figyelt kérdés
6 hónaposak kívülről egyenlőre egyformának tűnnek.
2013. máj. 9. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet, ez olcsóbb :)

[link]

2013. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem sajnos elég drágák a vizsgálatok. A lány-fiú testvérpárnál egyértelmű h kétpetéjű. Ha látszik különbség a két csemete között az is egyértelmű. Nálunk nem egyértelmű h egyenlőre csak a fülbevaló alapján tudjuk megkülönböztetni meg néha mintha látnánk különbséget de ez se biztos...
2013. máj. 10. 10:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de hagy kérdezzem már meg, hogy ezt miért kell tudni? Csak szeretnétek tudni, vagy van valami jelentősége? Nagyon kíváncsi lettem, ahogy olvastam ezt az érdekes kérdést.
2013. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Te nem lennél kiváncsi ?
2013. máj. 10. 12:11
 15/20 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni h teljesen egyformák lesznek e. Igen kíváncsiság.
2013. máj. 10. 12:13
 16/20 A kérdező kommentje:
Szülészorvosom is meg a nőgyógyász is megmondta h csak később derül ki. Ultrahangon egy méhlepény de két bubiban voltak :-)
2013. máj. 10. 12:25
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem látsz rajtuk semmilyen eltérést? Anyajegy, lábujj formája, a hajnál a forgók, orrlyuk nagysága, fogak elhelyezekdése, ha már van, semmit? Mert akkor valószínűleg egypetéjűek.
2013. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Dehogynem lennék kíváncsi. Úgy értettem a kérdést, hogy ez csak kíváncsiság, vagy van valami jelentősége is ennek, mondjuk egészségügyi szempontból.

Egyébként attól, hogy ugyanúgy néznek ki lehetnek 2 petéjűek. Egy ismerősömnek 2 petéjű iker lányai vannak és én nem nagyon lehetett őket megkülönböztetni. Annyi, hogy ahogy nagyobbak lettek az egyiknek egyenes, a másiknak göndör haja lett, de az arcuk teljesen egyforma.

2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Attól h az arcuk egyforma lehetnek kétpetéjüek. De egyenlőre nekik majdnem mindenük egyforma még a vérképük is.
2013. máj. 10. 19:55
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha csak majdnem mindenük egyforma, akkor kétpetéjűek.
2013. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!