Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogyan oldjátok meg...

Anyukák, hogyan oldjátok meg azt, amikor betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Egész délután görcsölt a hasam, hasmenésem van, már hánytam is párszor, gyenge vagyok, nem bírok aludni a wc-re rohangálástól és hasfájástól. Félek hogy holnap nem bírom gondozni a babámat. Ilyenkor nálatok otthon marad a párotok?
2013. máj. 10. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira beteg még nem voltam. Menj aludj el az is sokat használ, ha kipihened magad.
2013. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bevettem egy algopirint, még szerencsére nem hánytam ki, várom hogy hasson, nagyon fáj a hasam. Remélem nem fertőző, megőrülök ha a baba is elkapja, most volt egy hétig lázas beteg!
2013. máj. 10. 00:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Már csak vér jön belőlem hasmenés gyanánt :( És ma a háziorvosunk nem rendel. Remélem nem vmi durva betegség... Szerintem ma a férjem itthon marad, babakocsival nem jutok el a rendelőig.
2013. máj. 10. 05:16
 4/8 anonim ***** válasza:

VÉR? Azonnal ügyelet vagy kórház! Nem normális, ha vér jön belőled! A Férjed pedig mindeképp maradjon otthon, mert így nem maradhatsz a babáddal! Ha valami vírus, ő is elkaphatja és neki még súlyosabb lehet. Vegyél fel maszkot, és gyakran moss alaposan kezet, különösen, mielőtt a Babádhoz nyúlnál! Ne puszilgasd, most ne fogdosd feleslegesen!

Gyors jobbulást!

2013. máj. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam az ügyelete, beutaltak a proctologiára, onnan tovább küldenek vastagbél tükrözésre. Durvul a helyzet. Remélem nem rák vagy ilyesmi, látni akarom ahogy felnő a kisfiam :((((((((((
2013. máj. 10. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
? hogy vagy? drukkolok hogy minden rendben legyen!
2013. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2013. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Este 8-ig a Dél-Pestiben voltam, vagy vastagbélgyuszi, vagy fertőzés. Nem kell szednem semmit (ezen kiakadtam az egész napos ötletelés után hogy mit csináljanak velem), és ha rosszabb lesz hétfőig akkor befektetnek az infektológiára. Szép kilátások :( A szoptatást ma hagytam abba mert a háziorvos írt egy antibiotikumot amit a kórházban is dícsértek, azt mondták hogy azt szedjem hétfőtől, na én ma elkezdtem szedni, miért szenvedjek egész hétvégén? De legalább nem daganat vagy ilyesmi. Sima vér jön belőlem :( De már egy keveset tudok inni. Köszi az érdeklődést, aranyosak vagytok.
2013. máj. 11. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!