Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposom kaphat levesből...

6 hónaposom kaphat levesből kivett sárgarépát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, kaphat.
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem most kezdted a hozzátáplálást, akkor igen.
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Simán..A répa picit foghatja a pocit, de nagyon egészséges. :)
2013. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elvileg csak akkor, ha nincs benne só, ételízesítő és semmi más olyan, amit még egy 6 hónapos nem ehet pl. zeller, vagy tojásos tészta. Persze ezt nem sokan tartják be.
2013. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, 5 hónaposan már evett húslevesben főtt répát és krumpli. Persze, addig nem fűszereztem be, amíg az ő adagját ki nem vettem és a leves levével összeturmixoltam. Majd utána fűszereztem a levest.
2013. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 BODDZI válasza:
36%
Igen kaphat,de csak pépesen!!!És csak akkor ha mr bevezeted nála az almát és a barackot!!
2013. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Húslevest főztem van benne minden.Zeller,répák,brokkoli,meg persze ételízesítő is.Nem hiszem,hogy baja lenne tőle.A krumplijába is mindig teszek 1 csipet vegetát mikor fő.Tettem bele neki a levesbe 2 pici krumplit is.4 hónapos kora óta megy a hozzátáplálás.Sok mindent eszik már.
2013. máj. 10. 13:35
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam,hogy pépesen főzelékként.Már rég óta eszik almát és barackot is.

Tegnap először kapott rizst cukkinival,nagyon ízlett neki.Ma pedig délben spenótot kapott,csak most máshogyan csináltam mint eddig.Most nem vízben főztem meg hanem megdinszteltem a spenótot fél gerezd foghagymával és krumplival összeturmixoltam.Rengeteget megevett belőle.Szerencsére nem kényes a pocija.:)

2013. máj. 10. 13:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy ha már adsz neki olyat, amit 1 éves korig nem lenne szabad, akkor miért pont a 4 hónapos kortól adható répa a kérdés.
2013. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mi adható 1 éves kortól?

Azért mert a leves zsíros és eddig így még nem kapott.Csak sima vízben főttet.

2013. máj. 10. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!