Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek Avent-es kézi mellsziv...

Akiknek Avent-es kézi mellszivojuk van, Az enyém nem sziv semmit? Miért lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne tudnom, hogy mennyi tejem van még, de nek sziv ki semmit, már megörülök!
2013. máj. 10. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az van...de igy látatlanban....:S

Jol raktad össze??

2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem jól van benne az áttetsző betét,vagy nem jól raktad bele a fehér kis kört vagy pedig nincs a helyére pattintva amit a tetejére kell tenni.

Remélem érted mikre gondolok.

2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én arra a kis körre gondolnék, hogy nincs rendesen a helyén és így nem képez vákumot.
2013. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, holnap baazonositom rajta amiket irtatok és hátha megoldodik aminek nagyon örünék, ha végre le tudnám fejni és kiderülne, hogy mennyi tej van még.

Hetek ota örlödöm rajta, vajon mennyi lehet mert én ugy érzem már kevés és adtam is már tápszert kiegészitésként, csak sajnos abbol sem tudom igy, hogy mennyit adjak mert azt sem tudom mennyit szopizik elötte :-(

2013. máj. 10. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit írtak azok, illetve nézd meg, nincs-e elrepedve a membrán (az a középső csillag alakú valami) Nekem volt egy nagyon pici repedés rajta, akkor nem szívott semmit.
2013. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt találtam egy videót az összeszerelésről, hátha segít.

http://www.youtube.com/watch?v=rOW8hHkRuiI

2013. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem sziv vagy nemtudsz fejni? Mert lehet hogy nem indul be a tejleado reflexed kezi fejesnel, de ez nem azt jeleni, hogy nincs eleg tejed. En mar 3 honapos koraban semmit, egy cseppet sem tudtam lefejni, megis 6 hos koraig csak anyatejes volt. Ha kevesled a tejed, tedd gyakrabban mellre 3 napig, vagy fejjel fejovel 20-20 percet szopik utan, megha nemjon semmi akkor is(de az fontos hogy jol legyen a fejo osszeszerelve, legyen vakuum). Figyelj a napi folyadekbevitelre es ne idegeskedj
2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!