Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyed-es kérdés, de nem a tipikus?

Gyed-es kérdés, de nem a tipikus?

Figyelt kérdés
Pénteken 10.-e volt és mégsem utaltak nekem még Gyedet :( Valaki hasonló szituban volt már? Számlára kapom és általában 5.-én rajta van.... de hogy most mi van... :( Tud valaki valamit.... Nyíregyházáról voltam egy anyuka.

2013. máj. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyed a kifizető, vagy az oep?
2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Otps vagy és nem jött sms, akkor nézd meg a szàmlàd. Próbàlj meg pénzt felvenni. Én múlt hónapban ugyan így jàrtam. 12 én néztem meg a szàmlàm és kiderült hogy màr rég rajt vn csak a kedves bank elfelejtett smst küldeni.
2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm..... meg van a válasz. Mivel hiába csak julisban lesz 2 éves a baby a munkáltatómnál csak március 29.-ig voltam jogosúlt gyedre. De itt az újabb kérdés.... de ezt külön felteszem.
2013. máj. 13. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
volt elég munkaviszodo előtte?
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!