Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaszaros, ikres (lehet nem...

Csaszaros, ikres (lehet nem ikres is) anyukak meselnetek nekem az eslo 6hetrol, miutan megszultetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

én konkrétan örültem lyuk van a s..ggemen annyira vacakul voltam kb három hétig, utána már enyhült

kín volt a szoptatás, a baba ellátása, de még a saját ellátásom is nehézkesen ment

2013. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
illetve sokszor még a luknak se örültem mert az fájt a legjobban :D
2013. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik kisfiam közel 3, másikuk 4 hétig volt koraszülött osztályon.

Naponta ötször lehetett bemenni hozzájuk etetni. Folyamatosan ingáztam a kórház és az otthonunk között. Nagyon fájtak a császáros sebek, erősen véreztem, így főleg taxiztam, nem vezettem.


Az a másfél hét volt nagyon nehéz, amikor egyik babám már otthon volt, másikuk még nem. Etetni három óránként kellett őket a kis súlyuk miatt. Így egyiküket megetettem otthon, aztán mentem be a kórházba másikukhoz, közben a tesóval a férjem otthon volt. Éjjel nem lehetett a kórházba menni, akkor "csak" otthon etettem három óránként. Ez így rettentően kimerítő volt, naponta kb. 4 órát aludtam.


A vérzés hetekig tartott, már nem tudom pontosan, hogy meddig, de min. másfél hónapig. Heverészni meg a sebeimet nyalogatni az állandó teendők miatt nem lehetett, muszáj volt gyorsan megerősödni, belejönni a dolgokba.

Nem tudom, ilyesmikre voltál-e kíváncsi.

2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,ilyenekre gondoltam,koszi.
2013. máj. 11. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A seb miatt nagyon nehéz volt emelni,meg megtartani a babát és a méh összehúzó szurik is nagyon fájtak.Ezért a harmadik császárnál beszereztem egy derék köré tehető szoptatós párnát,lehúzható oldalú kiságyat és megtanultam fekve szoptatni.
2013. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi extra, mikor kijöttünk a kórházból még pár napig fájt nagyon a fejem, de ennyi, sebet szinte nem is éreztem.
2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első pár nap volt a nehezebb, mert a fiamat levitték a csecsemőosztályra ,így 3 emeletet lépcsőztem napi 7-szer, hogy szoptassak. Egy hetesen hazahoztuk, onnastól kezdve főzni-mosni kellett, segítségem nem volt. Nem azt mondom, hogy nem fájt, de sokkal jobban bírtam, mint remélni mertem! 4 és fél kilós fiamat sem volt nehéz emelni, 3 hétig véreztem-vérezgettem csak, 2. babóca. Pár hét után már nem éreztem a vágást sem. Szerencsésnek mondhatom magam! :-) ikreket vársz kedves kérdező?
2013. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!