Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az gáz hogy most nincs pasim,1...

Az gáz hogy most nincs pasim,17éves vagyok és szeretnék egy gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogyha becsúszna egy akkor készen állnék rá,szinte minden éjjel azt álmodom hogy terhes vagyok,és eddig egyáltalán nem gondoltam rá de most állandóan a babákról beszélek.

2013. máj. 12. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz, hogy van benned amolyan anyai ösztön, de úgy gondolom, ez csak időleges. :) Nekem is volt kamaszként ilyen időszakos érzésem, aztán el is múlt. Néha meg megint előjött, azóta is.
2013. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse, hogy nicns pasid és így nem fogsz teherbe esni. még is miből szeretnéd felnevelni?
2013. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kerria ***** válasza:
100%

A gáz nem az, hogy nincs pasid...

A gáz, hogy gyereket szeretnél érettségi előtt (gondolom ha 17 éves vagy)


Régebben nem volt ezzel gond, és most se érts félre, nem sajnálnék tőled egy babát. A gond ott van, hogy ma már az elhelyezkedéshez nem elég egy érettségi. A baba meg nagyon nagy költségekkel jár.


Természetesen érezheted úgy, hogy készen állsz, hisz ha a szervezetedet nézzük ez minden bizonnyal így van.

Ha a lelkedet nézem, azt nem ismerem, így arról nem nyilatkozhatom.


Egy kicsit pszicho oldalról közelíteném meg a dolgot, ha nem bánnod:

úgy érzem, az hogy nem vagy kapcsolatban, ennek a hiánya idézi elő, hogy babát akarsz. A tartozás, a kötődés az ezekre vágyás miatt foglalkozik az agy a várandósság témájával.


Nem akarlak sem lebeszélni, sem rábeszélni, de azért jól gondold át, hogy becsússzon-e véletlenül...


A férjemmel azt gondoltuk mi készen állunk a gyermekvállalásra, amióta megvan, sokat nevetünk ezen... nem lehet készen állni, az ember élete teljesen megváltozik. Mi pozitívan éljük ezt meg, de van ellenpélda is...nem is kevés, sajnos!

2013. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segített,a szüléstől azért eléggé félek,de ha tényleg becsúszna akkor se vetettném el,mert az gyilkosság,és a szüleim támogatnának,nagyon jó fejek de nem is akarnék élősködni rajtuk,ezért ha ez mind megtörténne akkor hitelhez nyúlnék.
2013. máj. 12. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Senki nem ad hitelt egy 17 évesenek, de egy 18-20 évesnek sem ha nicns munkája, még is miből fizetnéd vissza.
2013. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akorra gondotam,és addigra már lesz munkám,remélem
2013. máj. 12. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit szeretnél. A gyereknevelés nem felhőtlen boldogság, hanem iszonyatos kemény munka.
2013. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is minden vágyam volt egy baba ennyi idősen :) Aztán végül lediplomáztam, dolgoztam 2 évet férjhez mentem és még így is korán 25 évesen lettem anyuka :) A mai világban először meg kell teremteni a hátteret a babának.

Ha csak szeretnél gondoskodni, akkor arra egy kiskutya nagyon jó :) Kicsit elfojtja a gyerek utáni vágyat.

2013. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen, mèg ott az iskolapad, talán arra kellene koncentrálni. A guerekednek meg apa, szeretö fèrj kellene nem pedig pasi. Amíg nincs komoly kapcsolatod addig felesleges, mert csak a kicsivel szúrnál ki. Míg nincs kereseted, házad addig hova? Azt mondod hogy a Szüleid segítenènek, de meddig? Ök csak tèged szerettek volna felnevelni, nem pedig az összes gyerekedet. Legyen a vègsö cèl a baba, de elötte legyen mèg a tanulás, a munka, a komoly párkapcsolat ès függetlenülès a szülöktöl!
2013. máj. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem gáz. A baj csak az h nem tudnád felnevelni. Nem azért mert nem szeretnéd nagyon hanem mert nagyon sok pénzbe kerülne, te pedig gondolom nem vagy milliomos és nyilván még suliba jársz,illetve még véletlen se csináltasd fel magad az első jöttmenttel h utána egyedül maradj egy idegen gyerekével akihez semmilyen érzelmi szál sem fűz.

Tanácsom:érettségizz le, tanulj tovább, keress egy állandó munkahelyet és ha szerencsés vagy időközben megtalálod a nagy Ő-t akivel tervezgethetteg közösen és ha mindkettőtök biztos az érzéseiben és esetleg már együtt is éltek és van biztos anyagi hátteretek akkor nekiláthattok a babprojektnek :) Biztos nagyszerű anyuka leszel ha már 17 évesen ilyen érzéseid vannak DE NEM MOST! :)

2013. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!