Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka felkel a babád, a...

Ha éjszaka felkel a babád, a páros is felébred hozzá?

Figyelt kérdés
Az én férjem alszik mint egy bunda, az sem veszi észre hogy ha kimegyek mellőle és megyek át a gyerekhez, pedig van amikor 4x is kel éjszaka...
2009. okt. 1. 06:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem kel fel,pedig mi egy szobában alszunk.Sokszor a lábammal megbököm,míg a kicsit a kezemben ringatom,hogy legalább a horkolást hagyja abba. :-D
2009. okt. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia.jó reggelt neked.ez nálunk is igy van,de nem is bánom,délutános,igy pihenjen.a másik meg,hogy ő sokkal mélyebben alszik,én már ez első nyöszörgésére felébredek,mire a párom felkelne a gyerek már ordítana,na azt meg már csak nem várom meg ha már egyszer felébredtem.Most mi is alvási gondokkal küzdünk.eddig semmi baj nem volt.most van hogy óránként kel,ma csak 3 szor,tök jó északám olt.szép napot neked,és mindenkinek.
2009. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem egyszer sem kelt fel hozzá.Ö egész nap dolgozik,fáradt,s nagyon jó alvókája van.

Ùgy alsziik mint az ágyú.Na meg ahogyan horkol......

A lányom pedig rossz alvó volt,most is az.Volt,hogy minden éjjel 6x 7x ébredt....

Mára ez csökkent 1x 2x i ébrede´sre.

20 hónapos a lányom.

2009. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk apa reggel szokta kérdezni, hogy milyen volt az éjszakátok? Pedig egy szobában alszunk és sajna mostanában óránként kel, na jó azért ha nagyon nagy a ramazuri néha ébred ő is, de az nagyon ritka.
2009. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
AZz én párom hajnal 3kor kel és megy dolgozni, ezért nem kel fel a picihez, de mikor szabadnapos, mint pl tegnap is, akkor felkel. Enyém volt a hajnal 1-es etetés, páromé az 5 órási. Tápszeres a kisfiunk.
2009. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk én kelek, de mindketten felébredünk az első nyöszörgésre. Én nem pattanok ki egyből az ágyból, hanem elemzem a hangot, (álmában motyog, csak mélyálomból jött fel a felszínesre, stb.), csak konkrét sírásra megyek át. A férjem nem tud különbséget tenni a hangot között, így egy idő után mindig rám szól, hogy sír a gyerek, menjek már ... ÁÁÁÁÁ.......
2009. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem sem ébred fel,igaz a baba első nyikkanására ott termek.Reggel ő is megkérdezi,hogy milyen volt az éjszaka.:-)

2009. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi egy szobában alszunk a picivel. 4 hónapos, kislány. Az ágya a párom felőli oldalon van. Éjszakai ébredéskor Apa is felkel, amíg én melegítem kint a tejcsit, addig Ő simizi, nyugtatja a babát. Etetés közben visszafekszik, szunyókál, amint pedig végeztünk a büfiztetést Ő csinálja, majd elringatja a picurt. Ez kezdettől fogva így van, bár mi csak egyszer ébredünk éjszaka, jó alvókájú, nyugodt babánk van.

Igaz az én párom napközben nem sokat van itthon, sokat dolgozik, így kihasznál minden percet, amit a babával tölthet. Így az "éjszakai műszak" az övé. :o)

2009. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sem a férjem, sem pedig a nagy tesók nem ébrednek fel, igaz, amikor mocorogni kezd, már fülelek és ha kell, azonnal felveszem és megszoptatom ( pár perc alatt vissza is alszik). Így aztán mindenki jókat alszik és pihenten mehet a dolgára :))) Én meg nappal próbálom pótolni az éjjeli kimaradást.
2009. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi teljesen fordítva működünk, mint ahogy a legtöbben írtátok...

Nálunk a párom előbb felkel a gyerekhez, valahogy jobban meghallja, ha nyöszörög vagy sír. (pedig nem vagyok süket, csak jó az alvókám) De az is hozzátartozik, hogy olyankor addig bököd, amíg ki nem mászok az ágyból a picihez. :)

2009. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!