Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nálatok is volt...

Anyukák! Nálatok is volt olyan, hogy a kisbabátokhoz nem tudtatok ugyanúgy hozzáállni, játszani vele, mert sokat agyaltatok?

Figyelt kérdés
Miért erősödött ez jobban fel, hogy nem tudom kikapcsolni az agyam? Kell pszichológus?Nem tudom miért van ez. Szeretem a babámat, vele akarok foglalkozni, de mindig az apró cseprő problémákon, külső környezetemen (munkahely és család hülyeségi) jár az agyam.A megoldásokon,következményeken. Éjjel,mikor egy szobába vagyok a babával ugye,és szoptatok, akkor is jár az agyam. Nehezen tudok kikapcsolni, és nem ezekre gondolni. Néha ezért nem kommunikálok túl sokat a babával, mert látszik a kedvemen..Éjjel is átmentem a páromhoz aludni,bevettem egy természetes nyugtatót, mert zavart még a baba mocorgása is. Járt az agyam..:((Nagyon rossz..

2013. máj. 13. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Né félj segítséget kérni ha úgy érzed ezen nem tudsz egyedül felülkerekedni. Neked most a babád a legfontosabb és ez hatással lehet a kapcsolatotokra, az ö kiegyensúlyozottságára és akár a tejedre is. A sok idegeskedéstől el is apadhat, gondolom ezt meg nem szeretnéd... Egyik barátnőm volt épp igy hogy a családjában elég furán reagált pár tag a babára meg úgy a megváltozott helyzetre és ha ezen agyalt nem votl annyi teje. Ö teljesen kizárta, mondta hogy neki most a baba a legfontosabb (6 évet vártak rá) és hogy ők hárman most miylen boldogok. Nagyon boldog kiegyensúlyozott a baba mert csak vele foglalkozik. Te is rá koncentrálj. tudatosan kapcsold ki az agyadat, ha ne megy kérj segítséget.
2013. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!