Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba teljesen...

3 hónapos baba teljesen megváltozott. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az eddig mosolygós, kiegyensúlyozott babát egyik napról a másikra mintha kicserélték volna.

Egyik pillanatban nevet, a következőben annyira sír, hogy vigasztalni sem lehet. Amikor ébren van, csakis ölben, de akkor is csak járkálni, másképp nem marad. Egy hete töltötte be a 3 hónapot, és azóta észlelem ezt a változást. Kezdek kétségbe esni. Tapasztaltatok ilyet vagy hasonlót?



2013. máj. 13. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
FOG :) én is tapasztalom illeve a front most 3 honapos a babám
2013. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
UI: illetve lassan a szeparácios szorongás első vagyok
2013. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2-3 hósan csinált ilyesmiket,pl hogy idegentől megijedt,felvenni csak nekünk kettőnknek engedte magát,másnál sírt,sőt, ha kibontottam a hajam,vagy valami számára még ismeretlen hangot adtam ki vagy képet vágtam,még tőlem is elsírta magát. Mára már jóval bátrabb,6 hós..És igen, vele is járkálni kell:) Szerintem csak kezd kitárulni neki a világ, és lássuk be,ez néha még nekünk is félelmetes :)
2013. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyre jobban látnak, és ezt először úgy jó felfedezni, ha anya is ott van! mi is most leszünk 3 hósak. Egy ideig elvan a játszószőnyegen, utána sétálni kell vele, mindent megnézünk, aztán cici és alvás:) Az én csöppségem imádja ha fura hangokat adok ki, meg csikizem a hajammal. nagyokat mosolyog közben:)Ne aggódj, bár nem vagyunk orvosok, de így éli meg, hogy az érzékszervei egyre jobban élesebben működnek! Ha nagyon aggódsz, kérdez rá a védőnőnél, vagy a dokinál! Légy vele, hisz ez az időszak most erről szól! Később már nem lesz meg ennyit nyugodtan az öledben! Sőt! :)
2013. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egyik pillanatban nevet, a következőben annyira sír, hogy vigasztalni sem lehet."


Az én 3,5 hósom is pár napja ilyen!

Én fogakra vagy a frontra tippelek!Ráadásul nyáladzik és tömi a kezét a szájába!

2013. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, a kezét Ő is tömi a szájába, meg a nyála is folydogál. De annyira tudom sajnálni mikor csak sír vagy inkább ordít, bármit mondok, énekelek. Valóban , lehet megijed a túl sok ingertől. Szép babázást mindenkinek!
2013. máj. 13. 11:05
 7/7 anonim válasza:

Valószínű fog!

A szeparációs szorongás teljesen kizárt, 6 hónapos és 18 hónapos korban fordul elő.

2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!