Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon hol van olyan hely...

Miskolcon hol van olyan hely ahol vállalnak fülszúrást?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak lövik nekem olyan hely kellene ahol szúrják. Előre is köszönöm a segítséget. Ja és kioktatást nem kérek h miért szúratom és nem lövetem. Nem ez a kérdés az ilyenek kíméljenek!!

2013. máj. 13. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Védőnőként mondom, nincs tiltva (sajnos), de nehezen találsz olyat aki megcsinálja.

Ahogy írták, mivel vannak direkt a baba fülének a méretéhez igazított belövők, értelmes ember azt választja.

Egyébként fogadd szívből jövő gratulációmat, hogy nem vagy képes kicsit elvonatkoztatni, és belátni, hogy nincs igazad.

2013. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
nincs ilyen hely miskolcon, mindenhol lőnek, épp a fenti okok miatt.
2013. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam már vagy 100x nem tartozik senkire miért kérdezem. De a lényeg h itt mindenki mindent sokkal jobban tud
2013. máj. 13. 11:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Töröltettem mert nem ez volt a kérdés. Ennyi egy válaszoló már válaszolt is. Ennyit akartam tudni h van-e még hely ahol szúrnak. Nehéz volt elmondani?
2013. máj. 13. 11:25
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

amik már nincsenek itt ...

esetleg a védőnőnek lehetnek még ilyen elavult módszerei. ez olyan, mint a lapostévé. jobb mint a dobozos, így dobozosat már nem kapsz sehol.

2013. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Pedig van olyan, aki szúr. Nekem egy anyuka mondta, hogy valamelyik védőnő csinálta a lányának. Nem tudok sokkal többet, mert nem igazán érdekelt a téma, de ha jól emlékszem az első utcai védőnői szolgálatnál dolgozik. Esetleg telefonálj be hozzájuk, ott biztos meg tudják mondani. Telefonszámot nem tudok, de azt biztos találsz telefonykönyvben, vagy google-lel.
2013. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
1-1 védőnő talán bevállalja.
2013. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Újgyőri főtéren a számozott utcák elején (a nagy buszmegálló háta mögött van két bérház zárt udvarban, és a hátsó bérház aljánál)van a Védőnői szolgálat, ott szúrják a kicsik fülét. Legalábbis 4 éve mi ott csináltattuk. Érdemes megnézni!
2013. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2013. máj. 13. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekorvosunk is szúrja, a vasgyári temető mellett van egy kisbolt, amögött van a rendelője. Dr Orosz Imre
2013. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!