Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek? Ártok a babámnak?

Rosszat teszek? Ártok a babámnak?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos babám mindig is nehezen aludt el, de amit napok/hetek óta művel, az szörnyű.

Hiába álmos, hiába dörzsöli a szemét, a kiságyban csak 10-20-30 perces nyüglődés és sírás után tud aludni.És akkor is egy nap kétszer 30 percet(néha háromszor), de mindig kialvatlanul ébredt. Mindent bevettettem, ringatás, babakocsi, melléfekvés, cici, semmi nem vált be.


A minap úgy alakult,hogy el kellett menünk itthonról, és kimaradt a délelőtt alvás, és láss csodát délután 2,5 órát aludt, mosolyogva(nem sírva) ébredt, és talán még éjszaka is picit jobban aludt, nem kelt csak 3 szor a szokésos 5-6 alkalom helyett. TEgnap is szépen aludt, igaz közel csak két órát.

Ma már fél12 körül nyügike volt, de kitartottam, szórakoztattam kicsit, és msot félegy előtt pár perccel leraktam, és gyönyörűen egy hang nélkül, sírás nélkül elaludt!!

Annyira örülök,hogy így könnyebb neki, és nem sír.


ÁRthatok ezzel neki??? Hogy húzom kicsit az alvását??


2013. máj. 13. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, ha neki igy jobb akkor nehany nap mulva megszokja, es mar birni fogja tovabb magatol is
2013. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
100%
valószínűleg az egy alvás elég neki már, esetleg, ha este már nyügibb akkor rakd le hamarabb. Az enyém van hogy csak 1x fél órát alszik napközben, van amikor meg két órát.
2013. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is ezt csinálta. Ő 9-10 hónaposan tért át végül az egyszeri nappali alvásra, és onnantól sokkal jobban aludt, kipihentebb volt.

Szerintem sokkal kevésbé pihentető, ha csak 20-30 perceket alszik napi 2x-3x, úgyhogy nem teszel rosszat, főleg így, hogy látod mennyivel jobban alszik így!

2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hós kora óta csak napi 1X alszik! dél- 1 óra körül és 1,5-2 órát alszik! Este pedig 9kor kidől és alszik reggel 6ig
2013. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is napi 1szer aludt... Szerintem nem ártasz..
2013. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!