Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sír 1-2 hónapos...

Mennyit sír 1-2 hónapos babátok átlagosan egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

éAz en babám 8 hetes lesz. Az utóbbi 4 napban elég sokat sír, talán az idő miatt nem tudom. Így kb. 4-től 8-ig kb. De már 1 körül is küzdöttünk egyet, evésnél. Egyébként ennél azért kevesebbet sír általában, de nem az a nyugis baba sajnos. :(

A Te babád milyen kedves kérdező?

2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 hetes, max. 10 percet összesen egy nap, és akkor sokat mondtam. Ennek több oka van, elég nyugodt az alaptermészete, illetve válaszkészen neveljük, nagy a testkontaktusigénye, ezért rengeteget van hordozókendőben, vagy a vállunkon, és velem alszik, nagyon kíváncsi, érdeklődő, ezért rengeteget kell sétálni vele lakáson belül is, mert sokszor csak úgy nyugszik meg. Ha álmos, gyorsan kell reagálnunk és altatni, mert különben túlpörög, olyankor akár 5 percet is sír, ami a napi sírásának a nagy része. Korábban, 3 hetes kora körül jóval többet sírt, akkor még nem tudtuk, hogy a túlpörgéstől. Ezen kívűl a hasa is fájt, amit a tejtermék-, tojás-, vörös hús-, fehér liszt-, és fehér cukormentes diéta oldott meg, valamint kap probiotikumot (Emóció).


Megkaptuk sokszor, hogy elkapatjuk, de az idő szerintem minket fog igazolni, már most jóval többet le lehet tenni, mint korábban, melletem szépen alszik, így én is tudok pihenni, és nagyon mosolygós, kiegyensúlyozott baba, ami nekem bőven megéri a fentieket.

2016. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, a válaszom örömère,a jó nyűgös a gyerek, kellett nekem itt arcoskodni:D most szerintem olyan nettó 1 óra körül tartunk.
2016. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!