Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ebből baj ha ennyi...

Lehet ebből baj ha ennyi félét szedek a tejci megtartására? Úgy értem, lehet h az ellenkezőjét érem el? Nem nő a mennyiség hanem apad?

Figyelt kérdés

Napi adagom: 2*5 szem Urtica Urens

1* 0.33 dob. Karamalz

1* 0.5 cob. Radler sör

kb. 4-5 csésze Hipp szoptatós tea

kb. fél liter tej


Ez a mennyiség minden nap megvan.

Kb. 1.5 hete csinálom ezt a "kúrát".


Véleményetek szerint nem lesz belőle baj?


2009. okt. 1. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, elég sok mindent iszol :)) Nyugi, nem hiszem, hogy bajt csinálnál vele. Egyébként a tejtermelést legjobban a baba tudja fokozni, szopizással. Persze az is fontos, hogy Te rendesen egyél, igyál. Az utóbbi időben én is rászoktam a Karamalzra, főképp az íze miatt :) Sok-sok tejcsit Nektek! Jó egészséget és boldog babázást!
2009. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejet nem ajánlotta nekem a védőnő. Tele volt a kis pofija,buksija piros pöttyökkel,(előző 2 nap reggelre tejet ittam)mondta hogy ne nagyon igyak,mert nehogy kijöjjön a tejalergia. A szopi teáktól nekem sajna hasmenésem van,és a babámnak is görcsizik a pocija és zöld a kakija,úgyhogy nekem sajna mellőznöm kell az ilyeneket,de valaki nekem azt mondta hogy annyi termelődik,amennyit a babánk megeszik. És ez be vált. A teától meg a sörtől,nem éreztem hogy több lenne. De ha Neked segít,és a babócádnak sincs semmi problémája,akkor nagyon szerencsés vagy! :)
2009. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. mi az a karamalz??
2009. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
semmi bajod nem lesz az urticat lehet 3x is és van még homeopatiásban a ricinus communis 5ch 3x5 ami szintén serkent nekem bevált, és ami nagyon fontos még sokszori mellre tétel és össze bújtok a babával testközelbe,és egyél rendszeresen. Mi már 6hónapja cicizünk a babám több mint 8 kg most kezdjük a hozzátáplálást pedig még van tejem. Nektek is sok sikert és rengeteg tejcsit kivánunk.
2009. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A Karamalz maláta ital.

Tescoba,Spárba tudsz venni 290.- körűl van 1 doboz.

Az íze nekem nem jött be,de ha hatásos.. :))

2009. okt. 1. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!