Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a hozzátáplálás...

Hogy csináljam a hozzátáplálást, ha szopi előtt nem hajlandó elfogadni?

Figyelt kérdés

Oké,utána kóstoltatok,de hogy emeljem az adagot ha már szopizott?És leginkább azt nem tudom hogy fogok így étkezést kiváltani...

Első fiamnál nem volt ez gond,ő szépen elfogadta előtte és fokozatosan kiváltottam a szopit.

A pici most lesz 6 hónapos már 4,5 hónaposan elkezdtem.Most kóstoltatom a krumplit,de csak szopi után megy,előtte nem igazán...az a baj, hogy ébredés után hamar elveszti a türelmét,nincs türelme arra,hogy kóstolgasson...


2013. máj. 14. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én eleinte két étkezés között adtam neki a kostolókat.

Amikor már úgy éreztem, hogy próbálkozhatok a kiváltással, akkor kezdtem az étkezést kanalazással és utána egészítettem még ki amennyivel kellett. Hátha ha eleinte közbe adod neki, kicsit hozzászokik, és utána már egy picit türelmesebben fogadná evés idejében is. Mondjuk mi kb 6,5-7 hónapos korára jutottunk oda, hogy már a kanalazásra is úgy tekint, mint a tejes étkezésére - amint meglátja a kaját már hisztizik,hogy ide azonnal az egészet :) És ha sír is, már megnyugszik a kanalazásra is, nem csak a cumizásra!

Nálam ez sorsfordító volt :)

2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!Akkor így próbálkozom...

Csak olyan jó lenne 6,5-7 hónapos korára legalább 1 étkezést kiváltani,nagyobbik fiamnál ez simán ment.

Remélem ő is rájön, hogy a kanalazással is telik a pocakja nem csak a szopizással:)

2013. máj. 14. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

6,5-7 hós korára egy étkezést?? :)

nálunk is akkor ez lesz..


én 9-10 hósra szeretnék legalább 4-et, remélem menni fog.

aggódom..

megyek vissza dolgozni, és addigra úgy szeretném, hogy csak reggel,este szopizzon.

2013. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!