Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Nyaralással...

Kisbabás anyukák! Nyaralással kapcsolatos kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bulgáriába megyünk három gyerkőccel, tengerpartra, all inclusive ellátással. Természetesen a picinek (13 hónapos lesz, mire utazunk), bár itthon szinte mindent eszik, leginkább bébiételben gondolkodom. A kérdésem az lenne, hogy érdemes itthonról elvinnem ipari mennyiséget, vagy hozzá tudok jutni ott is? Leginkább Hipp-et eszik, bár inkább magam szoktam főzni neki. De a Hipp-et elfogadja. Pelenkából is tankoljak fel itthon, vagy nem probléma beszerezni ott, illetve árban milyen? Köszönöm, aki megosztja a tapasztalatait!

2013. máj. 15. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen helyre mentek. Ha van lehetőség normális üzletekbe eljutni, akkor biztosan van ott is bébiétel. Hippet persze nem árulnak mindenütt, de talán van más bio termék.


Ha kocsival mentek, szerintem pakolj fel itthonról Hippből, az a biztos. Ezen kívül adhatsz a biztonságos szállodai ételekből, gyümölcsökből. Csak víz alapú italt ne adj, nehogy hasmenést kapjon, meg a nagyobbak se, de ezt nyilván te is tudod, hogy nem ajánlott.


Pelusból én csak egy csomagot vinnék, azért az kapható mindenhol, max. kipróbáltok egy új márkát. De ez is helyfüggő, ha repülővel mentek, akkor ne ezzel töltsd meg a csomagokat.

2013. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha utazási irodával mentek, akkor én ott is rákérdeznék ezekre.

ahova mentek van-e a közelben dm/müller/tesco..., ahol ezeket a babás dolgokat be szoktad szerezni? esetleg ezt is meg tudod kérdezni az utazásszervezőtől.

2013. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lányok! :-) Autózunk és hála Istennek elég nagy a csomagterünk, tehát ha kell, be tudok spájzolni egy halom babakaját. De jó ötlet az utazásszervező, tőle megérdeklődöm, milyen üzletek vannak arrafelé. Sveta Konstantin, Aranyhomok egyébként, ahová megyünk.

A vízre figyelek, azt mondták, a palackozott ásványvizekben bízhatom, remélem, nem lesz gond. Gyümölcsöket én is a szállodai kínálatból szeretnék adni, gondolom, az alma, banán és társai ott is ugyanolyanok, mint itthon. Abban meg igazatok van, hogy legfeljebb más márkájú pelust kap, két hetet kibírunk. :-)

Köszönöm!

2013. máj. 15. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Húúú.....tapasztalatom írom le neked......elég vissza maradott ország még mindig.Tipikus szocializmus van.......a pelust szerintem is kibirja 1-2 hétig mást a babád, de a Hipp kajából tankolj fel.Én is azt vittem,pesdig Görögbe mentünk de Bulgárián keresztül és hát nem volt egy fel emelő élmény.van olyan hely ahol még mindig pottyantós toalett van a benzinkútnál meg ilyen dolgok.Hipp kaját tuti vigyél, mert szerintem nem biztos hogy pont azt fogsz kapni.
2013. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi a tapasztalatot! Az utazási irodában anno mondták, hogy nagyon szocreál még minden, szóval a szálloda az full luxus, de a város nem valami felemelő, ennyire gáznak azért nem gondoltam. De akkor föltankolok, elbírja a kocsi. Köszönöm még egyszer mindenkinek!
2013. máj. 15. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy csináltok mintha Kambodzsába menne.


www.hipp.bg/‎


gugli

2013. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-)
2013. máj. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!