Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit használjak?

Milyen babakocsit használjak?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányom és nagyon szuper kocsink van, de sem a csomagtartóba nem fér el, sem a buszra nem tudok vele felszállni, mert nagy (összecsukva is) és gyerek nélkül is 10 kg.

Az autó nem a miénk, így busszal is utazom. Sok gyalogláshoz vagy hosszabb időre nem jó a kenguru.

Gondoltam az esernyőre csukható babakocsira, de nem tudom, van-e vízszintesig dönthető. Úgy gondolom, hogy buszra fel és le a kenguruval megoldjuk aztán, ha leszálltunk, kinyitom a babakocsit és mehetünk.

Van jobb ötletetek?

Egyáltalán jó télen ilyen kocsiban a gyereknek? Ami nekünk van a jó zárt.

Praktikus lenne egy ilyen babakocsi?

Tapasztalatok, ötletek érdekelnének, illetve, ha tudtok javasolni kocsit (olcsón, mert ritkán kell), azt nagyon megköszönném.


2009. okt. 1. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, Bergon kocsink van, amit amúgy szeretek.
2009. okt. 1. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan sport kocsink van, ami szinte teljesen dönthető, ezáltal jó védett télen is, mert ugye van oldala. MAMU márkájú, 10.000FT-ért vettük, ez a "mamás" kocsink, kinnt van anyukáméknál, és esernyőre csukható, kicsi kocsi.
2009. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első voltam, itthon nekünk is Bergon van, én is nagyon szeretem.
2009. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit tudok ajánlani esetleg:

Pierre Cardin PS627, Pierre Cardin PS610, BeBeGo KS628 (8kg a babakocsi szal ez se könnyeb sokkal)

Ennyit tudtam csak ajánlani ami megfelelne esetleg.

2009. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, körülnézek.
2009. okt. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!