Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használják a babák a...

Meddig használják a babák a babakocsit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem akarnak mindenhova sétálva menni. Nálunk ez kétévesen következett el. Akkortól már nem lehetett beerőszakolni még az áruházak babahordozójába sem.
2010. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,azért kérdem,mert találtam egy nagyon jó babakocsit,olcsón és igaz,hogy van 2,de azok nem olyan praktikusak,úgy örököltük őket.Lányom 9 és fél hós,érdemes megvennem?
2010. jún. 3. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is kb 2 éves korig használtuk a nagynál, a kicsinél remélem még eddig sem kell.

Te ismered a babád, te tudod, mennyit használnátok, illetve mennyire van el a baba a babakocsiban. Az én fiaim alig tűrték, maximum fél órát bírtak ellenni benne.

2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha megveszed ha ugy gondolod hogy a masikok nem jok. Meg szukseg lessz ra egy darabig :)
2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém 22 hós, épp most vettünk tesókocsit, mert nemsokára érkezik a kistesó és a lányom még mindig nagy babakocsi-rajongó. 10 hónaposan már stabilan járt és kis örökmozgó, de a babakocsit mindig is kedvelte. Akár órákig szívesen elvan benne, sőt, még mindig elalszik benne, ha épp alvásidő van.

Minden gyerek más, van, aki már egyévesen sem szívesen kocsizik, de ahogy a környezetemben látom, a lányommal egyidősek nagyrésze még vígan babakocsizik.

Az se mindegy, hol laktok, mennyire van szükségetek rá. Egyik ismerősöm már rég nem hozza a babakocsit, ha lemennek mondjuk vásárolni, de neki lift nélkül, második emeletről kellene lecűgölnie, ráadásul a bolt neki két perc. Mi messzebb lakunk a várostól, ráadásul ritkán tudja nálam hagyni a párom az autót, én be se vállalnám babakocsi nélkül a közlekedést.

Ha ki tudjátok használni, szerintem vedd meg a kocsit nyugodtan. Na meg hátha lesz még gazdája, mondjuk egy kis öcsi vagy hugi... :-))

2010. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves, és SOHA nem maradt meg a kocsiba.Nem is voltunk babakocsisok. A garázsban porosodott. Mióta beszél, és felfedezte kocsit, minden nap azzal kell sétálnunk. Csak azóta 15 kg és majd betojok mikor emelkedőre érünk:)Remélem hamar megunja:)
2010. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hós koráig babakocsiztunk mi. Szívesebben sétált, én meg nem erőltettem, mert úgyis jött a tesó.
2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ebben a kérdésben sokmindenre választ kapsz.

Sok függ attól, hogy mindenhova kocsival mentek -e vagy nincs kocsitok, stb...

Olvasd végig.

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,esetleg van véleményetek a 3 kerekű sportkocsiról,olyat néztem?
2010. jún. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!