Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyukák! Ti nem...

Első babás anyukák! Ti nem paráztok azon hogy vajon megfelelően öltöztetitek-e a babát? Ahogy sétálunk én úgy érzem, hogy néha alul öltöztetem, a többi babát nézve, vagy éppen túl.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig így voltam ezzel. Ne törődj másokkal, úgy öltöztesd ahogy szerinted jó. Mi 7,5 hónaposak vagyunk de már nincs ilyen problémám. Észre se veszem, hogy más gyerek miben van.
2009. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogyisnem. :D

Tegnap is szegénykémet úgy beöltöztettem, hogy melege volt. De én féltem, hogy fázni fog. Sose tudom mit adjak rá. így most már dupla idő a készülődés. Először az, hogy én mit vegyek fel, aztán a következő dilemma, hogy a kisasszonyra mit adjak. :D Apa már teljesen ki van, csak ennyit mond sóhajtozva: "nőőők"... :D

4 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig bajban vagyok!Túlöltöztetem mindig!Nekem sokan azt mondták,hogy egy réteggel legyen több a babán ,mint rajtam!
2009. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ezen sosem paráztam. ahogy jónak láttam. és eddig bejött:)
2009. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést! Nekem a sapka a legnagyobb dilemmám: a többi gyereken soha nincs, az én lányomon meg mindig! :)

Aztán azzal érvelek, hogy még csak 4 hónapos, a többiek meg nagyobbak. A másik, ami miatt nehéz, hogy szülés óta nagyon fagyos vagyok, akkor is vacogok, mikor mások izzadnak. Szóval nem egyszerű :)

Sűrűn nézegetem a nyakát, hátát, és az alapján szoktam dönteni.

Pont ezen gondolkoztam: holnap vendégségbe megyünk, kötényruhácskát adnék rá harisnyával meg hosszú ujjú bodyval, de vajon elég lesz-e? Igaz a kocsiban meleg van, a babakocsiban meg van vastag takaró :)

2009. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elso évben bizony állandoan bizonytalan voltam, 3 honaposan pl hívtam anyumat, hogy ennyi fok van, jo-e így feloltoztetve a picur (épp jott a nyár, nem akartam sem alul- sem tuloltoztetni...). viszont ahogy telik az ido, egyre jobban kiismered a babát, hogy mit visel el. már én is konnyebben veszem, mégis van, hogy féloránként oltoztetem fel-le, de már nem parázok rajta annyit.
2009. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!