Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogyott a türelmem, nem...

Elfogyott a türelmem, nem megy tovább?

Figyelt kérdés

A kisebbik babám, 8,5 hónapos, tipikus többemberes baba. Soha semmi nem jó neki, napközben egyszer alszik max két órát de közben legalább kétszer felébred, éjszaka minimum 6-8-10, vagy több alkalommal is ébred:( Köztünk nem tud aludni, a kanapén ketten nem férünk. Éjszaka két órát aludtam,mert kétpercenként felsír, és nem aludt vissza magától:(:(


Egszerűen betelt a pohár, nem tudom mit csinálok rosszul,de nem bírom tovább. Az ébrenlétek 70 %-a sírással telik, soha nem jó semmi, tuti akkor lesz álmos, mikor eszünk, a fele ebéd a fején, bezzeg kiveszem az etetőszékből az álmosság is elillan:( Nem marad babakocsiban, járókában, babytaxiban, kézben, midnig csak a nyűglődés...

Párom sokat dolgozik, hétvégente azért tud segíteni, de más segítségem nincs


Nem gondoltam volna,hogy lehet ennyire nehéz egy babával:(


2013. máj. 15. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szeparációs szorongás,fogzás,mozgásfejlődés...minden szóba jöhet nállatok!

Chamomilla vulgaris homeós bogyót kipróbálnám a ti helyetekben az nagyon jó fogzásra!

Szegénykém,sajnállak...KITARTÁS!!!

2013. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet hogy faj valamije? Orvost kerdezted?
2013. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem, hogy kivagy! Valami segítséget szerezz, legalább hetente pár órára, hogy kikapcsolódjál! Babysitter, szomszéd, rokonok! Ajánlom a Vida Ági blogját, ottt sok jó módszer van! Ne érezd magad rossz anyának, gondolom nincs diplomád gyereknevelésből! A legfontosabb szerintem a pihenés lenne, pár óra a baba nélkül!
2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is nézesd meg orvossal,hátha tényleg fáj valamije., az egyik ismerősöm babája volt ilyen. a lány a türelem szobra, a gyerek egész nap csak sírt,aludni, enni se tudott rendesen,a végéna férj is inkább menekült a hangzavarból, mintsem segített volna. már majdnem egy éves volt, amikor kiderült, h fülgyulladása van és azért sírt, mert a fájdalomtól alig tudott enni, aludni, stb.


amúgy nem tudsz segítséget szerezni magad mellé egy kis időre. gondolom nem egy városban éltek, de anyud nem tudna odaköltözni legalább egy hétre, h ne mindig neked kelljen "ugrani"?

2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mióta megszületett ilyen:(

Voltunk anno kivizsgáláson is,mert nagyon hasfájós volt kicsinek,de rendben van minden.

A legnagyobb mozgásfejlődési állomásokon már túl vagyunk, már bútorok mellett lépeget, de ez sme újdonság.


chamomilla nem ahsznál, osanitot nappal jó fogzásnál , de éjszaka ugynúgy ébred:(

2013. máj. 15. 13:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magunkat olvasnám! 10 hónapos a Kisfiam, éjszaka 20-szor kel, és nem túlzok de van olyan is, hogy egész éjjel ébren van, aztán ez miatt persze nappal hisztis, fáradt, de aludni esze ágában sincs. Emellett küzdelmes az evés, csak reggel és este hajlandó enni, és csak egyfélét. Én is úgy érzem megbolondulok, vagy mire túljutnánk ezen az egészen idő előtt feldobom a talpam a fáradtságtól. Én sem gondoltam, hogy a 10 hónap végig nyűglődéssel fog telni, pedig mégis és elkeserítő, hogy minden napot így élünk meg, ahelyett, hogy csupa öröm és móka lenne. Nem mondom, hogy azt vártam, hogy minden happy lesz, de arra, hogy születése óta 3 órákat alszok minden éjszaka még közel egy éves korában is, azt végképp nem vártam. Tudom nem nyugtat meg, hogy nem vagy egyedül, mert engem sem nyugtat és a legkevésbé pihentet. Minden nap abban reménykedek, főleg tegnap a 8. fog kibújása után, hogy na most biztos lesz egy kis nyugalom, aztán persze éjszaka jön a pofára esés, hogy még mindig nem változott semmi és még mindig nem tud senki segíteni rajtunk... :(
2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ilyen korszak nálunk is volt... kiságyba berak ajtó rácsuk és így nem őrültem meg... mikor észnél voltam már,

vagy édesen aludt már vagy bejöttem és megnyugtattam..

2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Milyen házban laktok? A hinta nem jöhet szóba. Mi rengeteget hintáztunk tavaly nyáron, olyan jókat aludt az ölemben.

Kenguruban nem lehet kivinni a levegőre? Esetleg vihetnéd a babakocsit, hátha alvás közben bele tudod csempészni. Azt a chamomilla vulgáris 15 c-t csak javasolni tudom. Kevéske vízben feloldasz 5 golyócskát, és megitatod vele. Akár napjában többször is. Éjszakára ha fogzás van mindig adok neki, nappal csak ha nagyon nyűgös. Menjetek levegőre. Hinta, homokozó, csúszda. próbáld meg lefárasztani..csak túl lesztek ezen is!


Kitartás, és türelem! (nekem is mindig ezt mondták, mégis majd felrobbantam volna ezektől a szavaktól) :)

2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Apósom itt lakik, nem tud/akar segíteni, na meg rá sem bíznám a gyermekeimet, anyukám is itt lakunk tőlünk 3 km-re, csakhogy 80km-relévő munkahelye van:(:( Ő hétvégén néha segít
2013. máj. 15. 13:36
 10/21 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakunk, hinta kb 5 percig érdekli, aztán meg is unja és kezdődik minden előről. Babakocsiban, amx 20 percig van, után aott is jön az ordítás, soha nem aludt benne:(


Most voltunk védőnőnél, doktornál, mindig megnézi a házidoki, a füle is rendben.

2013. máj. 15. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!