Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák egyértelműen felébredn...

A babák egyértelműen felébrednek éjjel, ha éhesek?

Figyelt kérdés

3 hónapos a drága, és hajnalban van egy időszak, amikor sokkal nyugtalanabbul alszik, a forgolódásban még a cumi is kijön a szájából, és nyöszörög érte. Párszor ezt eljátsszuk, majd újból következik egy csendes, mélyebb alvás. Reggel kipihenten, nyugodtan ébred, és nem türelmetlen a kajáért.

Felmerült bennem, hogy éhes lehet-e olyankor, mert nem ébred, nem sír. Tehát nem eszik egész éjszaka. Súlya rendben van, szépen gyarapszik. Ha nem muszáj, nem kezdeném el megint etetni éjszaka. Próbáljam meg inkább nappal, hogy nagyobb mennyiséget adok? Már nagyrészt tápszeres.


2013. máj. 15. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felkelne, ha igazán éhes lenne.

Amúgy, előfordulhat bármi miatt, hogy nyugtalanabbul alszik, nem csak az éhség lehet az oka!

Hajnalban még én is rosszabbul alszok, pedig igazán felnőttem már. :) S nem is vagyok éhes. :)


Szóval szerintem ezen ne pörögj, főleg, ha szépen fejlődik, és reggel nyugodtan ébred!

Nappal csak akkor adj nagyobb adagot, ha evés után még mindig elégedetlennek tűnne.

2013. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha annyira éhes lenne, akkor arra teljesen felébredne és nem is tudna visszaaludni, amíg meg nem eteted.
2013. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze! Az emberi alvás szakaszos, olvass utána!
2013. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem légy nyugodt ha éhesek akkor tuti felébrednek...az enyém 3.5honapos de még mindig 2-3szopizik éjjel...kis "rafinált"elöször csak arra ébredek,hogy szöszmötöl.aztán már halkan hangokat ad...aztán halkan nyöszörög jár keze lába,ezután jön a hangosan kiabál,végül a sírás...jót nevettem amikor végig hallgattam a kis folyamatot:)persze a halkan hangnál már megyek és kapja a cicit:)
2013. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, tudom, hogy az alvás több szakaszból áll. De megkaptam valakitől, hogy éhezik a gyerek éjjel, és betömöm a száját a cumival. Viszont kell a megnyugtatás, hogy nem éhes, mert úgy gondolom, hogy mivel nem ébred fel, és reggel is szépen ébred, nem lehet éhes!
2013. máj. 15. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:

gondoltam hogy megint te vagy a kérdés alapján..

az enyém egyből felébred ha éhes.

2013. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem fog éhen halni reggelig. Ha éhes, felébred, nem alszik. Ha alszik, akkor hagyni kell, mert akkor az a jó neki. Csak nagyon kis súlyú, beteg vagy koraszülött babákat érdemes emiatt felverni az álmukból.
2013. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mi babánk nem szokott felkelni, nyöszörök megyünk a tejcsiért (már nem szopizik 16 hónapos) benyeli csukott szemmel és alszik tovább. És mielőtt bárki rosszra gondolna: biztos hogy éhes mert akkor nem kell a vizecskéje és a cumi is csak addig, míg rá nem jön, ogy nem jön belőle semmi.

Ha gondolod próbáld ki hogy éhes-e, cici vagy tápszer nem tudom mit eszik, mennyi tejed van. Ha nem éhes nem fogja elfogadni, akkor lehet, hogy csak valami miatt rosszul alszik.

2013. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en nem adnak neki, mert lehet hogy elfogadja akkor is, ha nem az ehseg miatt kelt fel, csak megnyugvas keppen,es kesobb meg raszokik hogy enni kap. Lehet a fogak kinozzak, vagy kezdodik a mozgasfejlodes, erik az idegrendszere. Ha tenyleg ehes lenne, nem tudna visszaaludni.
2013. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!