Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rántott hús, párizsi szelet....

Rántott hús, párizsi szelet. Ehet ilyet 1 éves babám? Amiben azért van tojás, de nagyon kevés.

Figyelt kérdés
Pontosabban kedden lesz 1 éves...
2013. máj. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, ehet már!
2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
persze, már korábban is adtuk neki, nagyon szereti. Ehet tojást is, 1 éves kortol fehérjét is, de mi már kb. 10 hós korában is adtunk neki rántotthust.
2013. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

rantott hus tul sok szenhidrat

etessd zoldseggel es gyumolcsel krumplival es sovany parolt csirkemellel ill sovany tengeri hallal a babat.

ezek a rantott dolgok meg felnotteknek sem valoak egeszsegtelen zsiros olajos dolgok.

2013. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze az enyémek is ették kb 8 hónapos koruktól
2013. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ehet
2013. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

(Egy 1 éves gyereket nem fogok diétáztatni. Sovány hús, zöldség, gyümölcs? Hát én azért mást is adok neki, és ha nagyobb lesz bizony csokit is kap, meg kakaót és sütiket is.

Nem fog minden nap rántott húst enni sültkrumplival és kechuppal, de nem gondolom, hogy ettől lesz bármi baja...)

2013. máj. 15. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Én eleinte leszedtem a rántott húsról a panírt, de nekünk gondjaink voltak a tojás fehérjével.
2013. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

Az nem dieta az a normaluscegeszseges etkezes

Zoldseg natur tejternek gyumolcs hus hal az egeszseges A l cukor zsir es feher liszt neluki etkezes a normalis erre kell szoktatni a babat.

2013. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!