Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ennyit ettem: 5 szelet...

Ma ennyit ettem: 5 szelet párizsi, egy paradicsom felkockázva, és egy nagy bögre kakaó, és egy liter baracklé, plusz víz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Fél órát taposógépeztem.74kg vagyok és 160 cm. Amúgy az a durva, hogy nem is vagyok éhes. Lehet a meleg miatt. Szerintetek hamar lefogyok így? Tegnap például taposógépeztem és bicikliztem 10km-t.

2013. ápr. 22. 17:23
 1/6 alana9274 ***** válasza:
100%
jaj istenem..
2013. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Miért hiszi a sok majom, hogy koplalással lefogyhat? Utána meg sír, hogy milyen a bőre...

Édes Istenem, ennyi aberáltat már...

2013. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én heti kb. 9,5 órát edzek, kb 8x annyit eszek, mint te és hamarabb le fogok fogyni

Nem mellesleg, ha nem baracklét innál, akkor éreznéd, amikor éhes vagy....amúgy meg 20 fok van, meleg nyáron lesz, amikor 40 fokban fogunk főni

2013. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a cukros löttyöt és a kakaót elhagyhatnád és helyette beiktathatnál napi 5x kevés normális ételt
2013. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ne koplalj!!! Tapasztalatból írom, hogy ha megfelelő az étrended egyszerűen leolvadnak rólad a zsírrétegek, ha sportolást is beiktatsz. Amit én eszek: 5 tojás és ehhez csak 1-2 sárgája, kb fél kiló zöldség, kb fél kiló csirkemell vagy hal, 10dkg rizs, mandula vagy paradió, myofusion fehérjepor, zsírszegény túró, zsírszegény joghurt. 15 kg-mal kevesebb vagyok, mint te. De hidd el, hogy más út nem jó, én is volt, hogy kevesebbet ettem. Semmit nem ért. Most teleeszem magam!! Próbáld ki!
2013. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

párizsi? tömény zsír.

Kakaó? cukor...

Baracklé? szénhidrát...


Inkább egyél minél több fehérjét (túró, natúr joghurt, sovány húsok, tojás), minél kevesebb CH-t és zsírt... úgy még haszna is lesz.


És inkább fussál, vagy hasazzál, vagy cardio edzést végezz, amiben mindenedet át tudod mozgatni, mert az, hogy egy izomcsoportra edzel, nem igazán ér túl sokat.

2013. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!