Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges vagy csak véletlen?

Lehetséges vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
A kisbabánkat (8 hetes lesz a héten) tegnap letettem aludni hasra, majd pár óra múlva, amikor ránéztem, azt látom, hogy szépen az oldalán feküdve alszik. Kérdeztem a férjemet, hogy ő fordította-e meg, mire mondta, hogy nem. Ok. Aztán még egy kis idő múlva már a hátán feküdt a baba. Elképzelhető, hogy már ilyen korán elkezd forgolódni, vagy csak véletlenül sikerült ez a mutatvány? :)
2013. máj. 16. 05:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

elképzelhető.

az én középső lányom a kórházban 1 naposan átfordította a fejét egyik oldalról a másikra, nem hittünk a szemünknek.

ügyes a kicsid!

2013. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ó, a fejét ő is már az első héten átfordította :)
2013. máj. 16. 06:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább feszes izomzatra utal! Mutasd meg orvosnak! Később gond lehet belőle!

gyógypedagógus

2013. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti, hogy nem elég lazák a gyerek izmai? milyen problémákat okozhat az ilyen?
2013. máj. 16. 07:46
 5/17 A kérdező kommentje:
egyébként milyen tünetei vannak a feszes izomzatnak?
2013. máj. 16. 08:00
 6/17 A kérdező kommentje:
és miért gondolod, hogy ez feszes izomzatra utal? most megijesztettél...
2013. máj. 16. 08:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy az a baba amelyik 3 hónapos kor alatt fordul át feszes izomzatú lehet.De csak lehet,tehát nem biztos:)Azért fordul át,mert feszes neki az izomzata a nyakánál,hátánál és ezért billen át.A korai fejtartást is a feszes izomzat egyik tünete szokott lenni.Ezektől függetlenül,lehet,hogy a te babádnak semmi baja sincs:)Kisfiam is gyors mozgásfejlődésű volt és hamar fordult,el is vittem a dokihoz megnézetni csak a biztonság kedvéért,mert ha feszes izomzatú lett volna akkor jobb minél hamarabb elkezdeni a tornákat,kezeléseket.
2013. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csak egyszer fordult elő, tegnap éjszaka, azóta sem, pedig reggel még visszaaludt és direkt hasra tettem, hogy lássam, mi történik.. ezért is gondoltam, hogy az nem lehet-e, hogy valahogy véletlenül fordult át..
2013. máj. 16. 09:28
 9/17 anonim ***** válasza:
De véletlenül is történhetett természetesen:) Pont jó helyen volt a súlypontja és átbillent:)
2013. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na majd figyelek :) egyébként holnap megyünk a Heim Pálba csípővizsgálatra, ott esetleg rákérdezek, hogy mit látnak, milyenek az izmai. Már ha lehet ott ilyet kérdezni..
2013. máj. 16. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!