Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok fogzásra?

Mit ajánlanátok fogzásra?

Figyelt kérdés
Fél éves a kislányom és már két fogacska kibújt neki alul, borzalmasak az éjszakák, a napalokkal nincs semmi gond. Gondoltam a borostyán nyakláncra, de sokan azt mondjájk, semmi haszna, akkor mivel kell kenegetni?
2013. máj. 16. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is fél éves és neki is most bújt ki kettő. Nekünk elég volt a viburcol kúp éjszakára. Ha nappal is nyűgös akkor reggel is adhatsz neki egyet.

Ha kenegetni szeretnéd akkor van a Dentinox azt napi 3x lehet elzsibbasztja az ínyt vagy a Dologél (szintén homeopátiás) azt lehet naponta többször is használni. A kenegetőseket nem ismerem nekem azt mondta a gyógyszerésznő ha nem használ a Viburcol akkor ráérek venni mondjuk Dentinox-ot hátha az használ.

2013. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a Dologélt használtuk az nem igazán segített (esetleg evésnél), de a Viburcol az nagyon bevált nálunk éjszakára. Szerencsére ennél nincs olyan, hogy csak 4 napig adhatod!
2013. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!