Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlanátok?

Fogzásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Néha esténként,ha nagyon fáj neki,kap nurofent.Tegnap este pl. hajnal 2 ig felkelt kb. 10 percenként.Így adtam neki.Rossz anyának érzem magam,mert "gyógyszerezem".Tudom,hogy neki úgy jobb,mert nem szenved,de akkor is így érzek.Nincs valami homeopátiás készítmény ami hatásos?
2013. febr. 1. 22:06
 1/9 kíváncsicska ***** válasza:

Chamomilla 15 ch ezt negyed óránként is adhatod 5 golyócska annyi vízben feloldva hogy épp elcuppogja mikor a szájába kerüljön. Vibrucol kúp kúra szerűen napi 2 db.Én eddig ezeket használtam de van még elég sok fajta.Ha a dokitok hajlik a homeopátia felé akkor kérdezd meg, vagy menj be egy olyan gyógyszertárba ahol tudnak felvilágosítást adni e téren.Mert sajnos sokban csak kiadják de fogalmuk sincs hogy mit.

Amúgy nem vagy rossza anya mert a fájdalmát gyógyszerrel csillapítod

2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk adtak gyógyszertárban krémet is azonnal hat! De éjjelre mi is a kúpot használjuk!
2013. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári keverék ideig -óráig.Én ha este fájt neki kúpot adtam,mert más nem használt(dentinox,vibrucol,homeopátiás bogyó stb)
2013. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk, ami bevált homeopátiás szerek: Viborcul kúp és Osanit. (Osanitot rendelni lehet a homeopatika.hu-n, mert külföldről hozzák)
2013. febr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
chamomilla,viburcol kúp nekünk ezek váltak be
2013. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!
2013. febr. 2. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan ezzel a szituval szenvedek. Én is adtam neki tegnap este egy kúpot, és lelkiismeret furdalásom lett utána, hogy ezzel szedálom le a gyereket, az alvásom érdekében. ezek szerint nem csak én csinálom így! ennek azért nagyon örülök! :) :) :)
2013. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kíváncsicska ***** válasza:
Fontos hogy 1 kúp nem biztos (sőt az esetek nagy részében nem használ).Fontos hogy kúra szerűen napi 2-t adjatok.Legalábbis homeós gyógyszertárban azt mondták nekem
2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 gyógyszertárban voltam,nem tartanak se kúpot se olyan kis golyócskát!Hol nézzem meg??
2013. febr. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!