Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti jártok tanácsadásra? Vagy...

Ti jártok tanácsadásra? Vagy a védőnő jár ki hozzátok? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Én csak a kötelező védőoltásokkor találkoztam vele, + összvissz. 3* volt nálunk. Kisfiam most 8 hónapos, legutóbb februárban látta. Nem mintha hiányozna, csak múltkor kérdezte vki, hogy hordom-e tanácsadásra. (mérlegünk van itthon)

2013. máj. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Havonta jön hozzánk. Ha jól emlékszem az első 6 hétben hetente jött. Ezen kívül mi is megyünk havonta az orvoshoz tanácsadásra, ilyenkor a védőnő is odajön, egyébként ők máshol vannak.
2013. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a gyerek 6 hetes koráig 2hetente jön ki hozzánk. Utána pedig havonta mi járunk tanácsadásra, itt a védőnő méri a gyereket, súlyt, fejét, mindent, doki pedig utána ránéz, meghallgatja, tápszert ír, megkérdezi van-e valami problémánk.
2013. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kicsi. Az első pár héten jött hetente, aztán kéthetente, utána jött az oltásos időszak, akkor mi mentünk havonta. A fél éves státusz óta csak az utcán látta 1-1 percre. Mérleg, centi van itthon. Én sem hordom tanácsadásra külön.
2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves koráig havonta kell, hogy lássa a védőnő a kisbabát! Ha nem viszem el a tanácsadásra, akkor kijönne házhoz. Az elején 6 hétig jött minden héten egyszer.
2013. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1-szer volt a védőnő, amikor hazajöttünk a kórházból. Utána kéthetente kellett vinni mérni egy ideig. Nem szívesen megyek most már mert úgy érzem néha hogy a terhükre vagyok, főleg ha kérdezek valamit, ki is vagyok rájuk akadva rendesen. Most 11 hós a babám, már kb 2 hónapja nem voltunk, inkább itt teszem fel a kérdéseimet...
2013. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első 6 hétben hetente jött. Szerencsés volt az orvosválasztásunk, mert a védőnőnk van mellette tanácsadáson, így 6 hónapos koráig havonta jártunk és ő is jött hozzánk eddig minden hónapban. Most 10 hónapos a fiam. 6 hónapos koráig volt itthon mérlegünk, azokban a hónapokban, amikor nem kell dokihoz vinni státuszra elugrok a rendelőbe és az asszisztens megméri.
2013. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem viszem tanácsadásra a gyereket. Mikor kapta az oltásokat, akkor látta a doktornő, meg ha esetleg valami betegsége volt a fiamnak, akkor levittem hozzá. A védőnő nem érdekel. Az első 6 hétből, amikor hetente kellett volna jönni, akkor jött 4-szer. 3 és 9 hósan jött még. Ennyi! Mindig a sok munkájára hivatkozik. Hál istennek nem sok gond volt eddig a fiammal, azokat is megoldottam a védőnő nélkül. Nem tudom miért ilyen, soha meg nem bántottam, ő soha nem kérte hogy vigyem le hozzá.
2013. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban viszem,méretni receptet iratni....stb.Jo az ha a Doktornő is ránéz havonta,hogy hogyan fejlődik.A mi védőnőnk nagyon rendes,mindig segít mindenben.
2013. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!