Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek szinte...

Anyukák, akiknek szinte rögtön, azonnal az első pici után jött a másik, hogyan dolgoztátok fel, miként oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, még szoptattok, még karon ülős a baba, cipelni kell, rengeteg elfoglaltság. Így hogy ment a terhesség?
2009. okt. 2. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Bocsi,de akkor Te most újra babát vársz? :)
2009. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem! :) Csak nagyon sokan győzködnek a környezetemben, hogy minél kisebb a korkülönbség, annál jobb, stb.... Csak tájékozódni szeretnék, ha netán mégis kicsit gyorsabban jönne... :)
2009. okt. 2. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 hónapos a babám :)
2009. okt. 2. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Itt ficánkol a kezemben a kisfiam aki 5 hónapos,és 6 hetes babás vagyok.

Talpra esett vagyok,azt hiszem megtudom oldani a helyzetet.

Köztem és nővérem közt 11 hónap van,és ez csak jó lehet.Persze az elején gondolom nem lesz könnyű,de úgyis a helyzet adja magát.

2009. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején nehéz...de később biztos jó...20 évessen szültem az elsőt 28 évessen a 2.-at így is jó....ahogy érzed,ha szeretnéd vállald be ha még nem vgy benne biztos kicsit várj....2.5 hónapos a bébim,imádom!!!mint a nővérkéjét..
2009. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, tudom megvannak az előnyei mind kettőnek. DE engem az aggaszt, hogy ha "túl gyorsan " jön a második, akkor azért a terhesség is nehézkesebb lehet, később pedig nem tudok elég időt, figyelmet szentelni egyiknek sem, meg kell, hogy osszam köztük. Aztán két pelenkás, két kocsis, két karon ülő....háát, nem tudom ,de ehhez én kevésnek érzem magam. :)Sokkal kiegyensúlyozottabban tudnám nevelni mindkettőt, ha nem egyszerre kellene. A kisfiam amúgy is nem félemberes, hanem majdhogy nem két emberes baba, napi 36órában. :) Félek, hogy a gyerekek sínylenék meg a kis korkülönbséget.
2009. okt. 2. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!