Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel, ha...

Hogyan dolgoztátok fel, ha már nem ti vagytok az első helyen a férjeteknél?

Figyelt kérdés
ugyanis férjem 3 hete kiment külföldre a rokonokhoz dolgozni. én is megyek, de még nem tudok sajnos utána menni, csak később. megbízok benne és szeretem, viszont sajnos a lelki dolgokat nem tudom feldolgozni. azt, hogy már mással él, mással osztja meg az életét, a gondjait, a bajait, az élményeit, stb. vége lehet emiatt a kapcsolatunknak? valahogy nekem ez az egész így nem megy.... igaz, nem sok időt kell így kibírni, de akkor is. hogyan tegyem könnyebbé ezt a helyzetet? meddig fog ez emészteni még? előre is köszi a tapasztalatokat és a véleményeket. 29/N
2011. febr. 28. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,de attól , hogy fizikailag nem vagy közel hozzá, még bőven első helyen állsz nála.


Ha képtelen vagy egy ilyen szükséghelyzetet kezelni, amiben ráadásul semmi rossz nincs, akkor nem tudom elképzelni hogyan éltek ti.

2011. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

AMIATT, hogy a férjed máshol él, nem látom veszélyben a kapcsolatot, de AMIATT, hoygy te ezt úgy látod, hogy mással él és nem te vagy az elsö helyen, már igen.

Ha ennyire képtelen vagy normálisan gondolkodni, akkor itt komoly baj van VELED.

2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én olyan cipőben jártam mint e férjed, szóval csak a másik oldalról tudok nyilatkozni. Én hű voltam próbáltunk nap mint nap beszélgetni a párommal, és hiába volt messze tőlem ugyan úgy gondoltam rá mintha otthon lettem volna, vártam mikor tudunk találkozni végre. egy ilyen próbatétel sztem erősebbé teszi a kapcsolatot.
2011. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
100%
Férfiként a dolog másik oldalát ismerem. Kétszer utaztam külföldre 2-szer 3 évre és teljesen természetes volt, hogy én megyek előre, intézem a lakást és amikor minden készen áll, jön utánam a családom. Mindkét esetben kb. egy hónap kellett ehhez. Ez nem rontotta, éppen ellenkezőleg, javította a kapcsolatot. PL. Karácsony egy idegen országban egyedül ráébreszti az embert arra, hogy mi egy kapcsolat, mi a család...
2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

szval te most tkp. féltékeny vagy valamilyen szinten a rokonaira ?

nem azért, de ez abszolút nevetséges.........lol

2011. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mar neharagudj kedves kerdezo, de ugy irod le ezt a problemadat, mintha a Ferjed egy masik Novel elne egyutt ott,

tehat elutazott, de gondolom, hogy ott a kollegaival egyutt es az nem ugyanaz, mint a lelki tars.

Ma mar nincs tavolsag, hiszen naponta tudtok beszelni, s kitartas, hiszen Te is utazol nem sokara, tehat egyutt lesztek.

Te ugyan megbizol a Parodban, de megis feltekeny vagy legbelul, ezt kell megszuntetned, es turelmesnek lenned.

2011. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha ekkora drámát csinálsz belőle, akkor valóban vége lehet emiatt a kapcsolatotoknak :(

Mi az, hogy "mással él"???


Gondolom, nem hobbiból költözött távol tőled, hanem a jövőbeli életetekhez szeretnétek jobb lehetőségeket teremteni. Erre gondolj, ne a negatív gondolatokat keresd!

2011. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ferjem 2010 aprilisa ota kulfoldon dolgozik,en meg itthon maradtam,mert tavaj januarban allapotos lettem,nem hagyhattam el a munkahelyemet,meg nem is akartam kimenni szulni.Lassan egy eve igy vagyunk,es ha valaki,akkor en tudom,milyen rossz egyedul lenni,a nagy maganyban.Azota mar van egy kisfiunk,es ugy nez ki,mi is megyunk jovo honapban utana,es mar nagyon turelmetlen vagyok,DE teny es valo,hogy nagyon megerosodott a kapcsolatunk,es jobban tiszteljuk egymast,fontosabbak vagyunk egymasnak,es ertekelni tudunk minden kozosen toltott masodpercet. :)
2011. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. " a hiba az Ön készülékében van".
2011. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!