Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kiabál, visít mindenhol...

Miért kiabál, visít mindenhol a babám? Abbahagyja ezt egyszer?

Figyelt kérdés
Nemsokára 14 hónapos. Nagyon kis boldog baba , mindig jó kedve van. Mindenkinek örül , még hiába mondom neki, hogy nem kell mindenkinek integetni meg kiabálni. Ő egyébként pici korátol ilyen barátságos. De be nem áll a kis szája. A babkocsibol feszt dumál. A környékünkön egy baba sem ilyen. Eleinte mindig meg is ilyeszette a többi babát. Ők el kezdtek sírni az én fiam meg szó szerint kiröhögte őket. De már kezdik megszokni. Már megkaptam más anyukátol , hogy nagyhangu fiam van. Mindig ő akar lenni a központban.

2013. máj. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért probléma??? :D Szerintem tök jó és aranyos az ilyen kisgyerek. Jobb mintha mindentől félne és mindenkitől sírna aki hozzászól. Meg miért baj ha köszön akárkinek. Inkább azt mondom h köszönjön, integessen minth rá kelljen szólni h köszönjön. Nagyon értelmes kisgyereknek tartom a kisfiadat. Ne akard h megváltozzon. Szerencsés vagy h ennyire közvetlen és aranyos. Csak biztasd továbbra is erre. :)
2013. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak jó, hogy ilyen kis jófej :) Örülj neki!
2013. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök én, hogy ilyen nyitott a világra. És mindig jó kedvü.Sokan is szeretik ezért. Csak nagyon ki tünik a többi közül. Itt a mi körünkben. Nem egy zárkozott tipus végül is. Szerintem azért is hiszi, hogy mindenki a barátunk mert rengeteg ismerőssel megállunk beszélgetni pár szót. És én is elég csevegős vagyok. Szegény apja néha már unja a fiunk meg az én számat örökölte ráadásul.

2013. máj. 17. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, legalább könnyen be fog illeszkedni mindenhová :)

Vagy színész lesz, esetleg politikus ;)

2013. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, az enyém is ilyen feltéve ha van partner a mókához (rendszerint apa) Még csak 5 és fél hónapos de imád társaságban lenni és mondani a magáét főleg ha valaki beszél hozzá. Ha nem akkor elgőgicsél-sikongat magában és nagyon-nagyon sokat mosolyog. Ma a piacon voltunk, apával "beszélgettek" míg én vásároltam, fél perc múlva röhögött mindenki körülöttünk :D Egy pasi meg is jegyezte, hogy színész lesz a pici fiamból :)
2013. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pici fiadhoz!

Az enyém is már 4 hónaposan ki beszélgetett a babakocsibol. Meg is kelett emelni egy picit mert gebeszkedett kifelé. Inkáb ilyenek legyenek végül is mint nagyon zárkózottak. Hátha könyebb lesz nekik ebben a világban.

2013. máj. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!