Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért kel még...

Timszy25 kérdése:

Szerintetek miért kel még olyan sokszor éjszaka 11 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

11 hónapos a fiam és még mindig 2-3-szor felkel az éjszaka.Egyszer eszik a többi alkalommal csak úgy felkel.

Eddig azt hittem hogy éhes de nem mert jól lakik este.Kap vacsira főtt ételt meg alvás előtt szopizik is még.

Nem tudom hogy szoktassam le erről.Szerintetek?


2013. máj. 15. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is így vagyunk, én a fogára fogom... szerintem nem igen tudsz vele mit csinálni.
2013. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a fogacskának más jele is van, pl patakokban folyik a nyála

nem lehet, hogy szomjas az esti vacsira..?

ezen kívül én még a mozgásfejlődére tippelek.

2013. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Agika0219 ***** válasza:
nálunk is ez volt..felkelt éjjel 3-szor mindig evett..tápszeres..gyerekorvos ajánlotta a sinlacot.esti tápszerhez hozzákeverem h jó sürü legyen..(210ml vizhez rendes tápszeradag és annyi sinlac h jó sürü legyen) azóta 1-szer ébred:))..nálunk bevállt...de simán lehet adni a sinlacot vizzel keverve..probáljátok ki esti szopi előtt 1 órával kb..hátha bevállik:)
2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet a mozgásfejlődés de szerintem nem szomjas mert szopizik bőven vacsi után.A sinlacot próbáltam már naki adni utálja:)Kiköpi.Ő nem eszik meg semmi ilyen baba dolgot(tejpép ilyenek neki nem kellenek)
2013. máj. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!