Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nem szopizott a...

Akiknek nem szopizott a babája és fejték az anyatejet, hány hónapos koráig csináltátok?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kislányom és fejem neki a tejet mert nem akart szopizni 3 hónapos koráig próbálkoztunk ," kínlódtunk", de nem ment. Így maradt a fejés, de meddig?? Tejem van bőven. Ti meddig fejtetek?

2013. máj. 17. 08:18
1 2
 1/20 Disi ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon kevés volt, 6 hós kora után hagytam abba.
2013. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már csak reggel délben meg este fejek. Így már annyira nem is fárasztó mint az elején 5 hónapos koráig szinte csak fejtem meg etettem, alig maradt időm vmire.
2013. máj. 17. 08:23
 3/20 anonim ***** válasza:
nekem 5hetes korában kezdett csökkenni a tej, aztán 6 hetesen megjött a mensim és teljesen egyik napról a másikra elapadt
2013. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig fejtem, kínlódás nálunk is eltartott vagy 3 hónapig, de mindig úgy alakultak a körülmények, hogy nem adtam fel. (Pl. elromlott a mellszívóm) Ahogy nőtt a baba, úgy lett könnyű a szoptatás. Lassan 5 hónapos.
2013. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy könnyü lett a szoptatás, én is bíztam benne sokáig hogy sikerülni fog, de nem egy idő után már annak is örültünk ha üvegből meg tudtuk etetni, mert kiderült refluxos és eléggé elutasította a kaját. de ez már egy másik történet.
2013. máj. 17. 08:42
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is fejtem és üvegből etettem. 8,5 hónapos koráig volt tejem (8 hónapos volt, mikor megjött a menzeszem, és a lányom elutasította a más ízű tejet, meg el is kezdett apadni), és még 2 hónapig tudtam adni, mert volt a fagyasztóban.
2013. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapos múlt most a kislányom és még fejem neki mindig. Annyi van, hogy 2 evésre elég neki, de van amikor pótolni kell fagyasztottal. Én úgy gondoltam, hogy a gyerekemért annyit meg kell tennem, hogy ha van tejem akkor 1 éves koráig fejek!
2013. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én kb másfél hónapos koráig etettem így, aztán vettem bimbóvédőt és azzal egy hónapig szopizott, aztán sztrájkolni kezdett a bimbóvédő ellen. Egy hónapig baromira fájt, ahogy szopizott, de aztán hozzáedzőttem. Éppen hozzászoktam a dologhoz, mire öt hónaposan közölte, hogy, kösz nem kérek többet belőled és most hat étkezésből kettő püré, a többi tápi. De most már mintha a tápi sem nagyon érdekelné, jobban szereti a kanalat, azzal lehet játszani. Hat hónapos.
2013. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 SzCJudit ***** válasza:
3 hónapos koráig, utánna sajnos elapadt.
2013. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én 1 éves koráig tervezem,hogy fejek, aztán meg meglátjuk ,

hogy alakul.

2013. máj. 17. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!